İnstagram Takipçi Arttırma Yöntemleri !! Instagram Beğeni Arttırma Yoları

 Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram kullanıcılarına postlar veya hikayeler üzerinden etkileşim kurma imkanı veriyor. Bu popüler platformda Instagram takipçi arttırma yolları nelerdir bunu göstereceğiz. Instagram takipçi arttırma Aslında çok zor değildir en basit İnstagram takipçi arttırma yöntemleri ile sizlere belirttik. 

Instagram hesaplarında ki takipçi veya etkileşim artışı bir zaman sonra az alabiliyor veya bazen durabiliyor. Instagram’da düzenli paylaşım yapmak bazen Instagram’daki takipçi artışı için yeterli olmuyor Bu nedenle size belirttiğimiz basit yöntemlerimiz ile kullanıcılarla etkileşimi güçlendirebilecek takipçi sayınızı artırabileceksiniz

1. Popüler Hashtag Kullanın !

Bildiğiniz üzere Instagram’dan milyonlarca hashtag bulunuyor. Paylaştığınız gönderi örneğin; komedi ile ilgili ise gönderinize komedi ile ilgili bir hashtag ekleyin, bu sayede çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

1. Sayfanız Var İse Rakiplerinizin Takipçileri İle Etkileşime Geçin

Instagram’da sizi takip edenlerin nasıl bir kitle olmasını istiyorsanız o kitleye sahip birinin takipçileriyle etkileşime geçin. Örneğin haber sayfanız var ise haber sayfalarını takip eden takipçilerle iletişime veya etkileşime geçin sizi takip etmelerini sağlayın bu sayfanızı takip eden kişilerin gönderilerinizi daha çok beğenmelerini sağlayacaktır. 

Örneğin Diyonexcom Instagram hesabını takip eden kişileri Siz de takip ederseniz onlar da size geri dönüş yapacaktır ve Bu sayede aynı ilgi alanına sahip kişiler sizi takip edecektir, beğenecektir. Bu şekilde Instagram beğeni arttırma işlemini de yapacaksınız.

2. Takip Edin Takipçi Kazanın !!

Biliyorsunuz ki instagram’da GT yapanların sayısı çok fazla. Eğer İnstagram takipçi nasıl arttırılır diye soruyorsanız takip ederek takipçi kazanma en kolay yöntemlerinden biridir. 

Bir tüyo vermek gerekirse; Şu an Instagram’ın en popüler sayfasından biri olan Çağrı Taner’in kitlesinin birçoğu geri takip üzerine etkileşimde bulunuyorlar. Çağrı Taner’in gönderilerini beğenen kişileri takip edip veya yorumlarına geri takip yazarsanız bununla ilgilenen bir çok kişi var, kısaca bu yönteme de takipçi arttırmak için en hızlı ve en kolay yöntemlerden biridir diyebiliriz. 

3. Başkalarının Fotoğraflarını Beğenin 

Başkalarını takip etmeniz nasıl takipçilerinizi arttırıyorsa, başkalarının fotoğraflarını da beğenmeniz size beğeni olarak geri dönüş sağlayacaktır. Bu yöntem yeni kurulmuş sayfalar veya gelişmek isteyen kullanıcıların kullandığı sık bir yöntemdir. Bu sayede instagram takipçi arttırma ve instagram beğeni arttırma işlemini yapabilirsiniz.

4. Şifresiz Ve Organik Takipçi Veren Siteler Kullanmaya Başlayın !

İnternetin ve teknolojinin artmasıyla beraber artık API (otomatik) sistemleri Instagram takipçi gönderimi üzerinde de kullanılıyor. Bunlardan biri InstaMelle ‘dir. Buradan şifresiz ve organik takipçi sağlayabileceksiniz.

5. Bot Basmak Yerine Takipçi Etkinliklerine Katılın 

Instagram’da gelişmek için bot basan yüzlerce kullanıcı bulunuyor fakat hesabınıza bot takipçi basmak etkileşimi büyük oranda düşürür ve ileride hesabınıza ulaşmak zorlaşır. Özellikle Keşfet’e düşmek isteyen kullanıcılar kesinlikle bot beğeni veya takipçi basmamalıdır. 

Bunun yerine Instagram sayfalarında düzenlenen takipçi etkinlikleri veya beğeni etkinliklerine katılın. 

Uygulamadaki arama yerine ‘takipçi etkinliği’ yazarsanız mutlaka ulaşacaksınız. 


Sizin de aklınızda Instagram takipçi nasıl arttırılır ile ilgili fikirler var ise yorumlar kısmına belirtebilirsiniz. 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir