Oruçluyken Asla Bakmamanız Gereken Fotoğraflar !! Bear Grylls Tarafından Yenilen İğrenç Şeyler

YouTube ve belgesellerde büyük ilgi toplayan ünlü maceraperest Bear Grllys hayatta kalmak için doğa keşfi yaptığı sırada hemen hemen bulduğu her canlı şeyi yemekte ! 

Ramazan Ayında yayınlanan bu ilgi çekici haberimize oruçluyken bakmanız seyrinizi değiştirebilir, bu görüntüler sıradışıdır. Dünyaca ünlü maceraperest Bear Grylls ayrıca ünlü bir macera yazarı !! Hayalet Uçak adlı kitabını okumuştum, dürüst olmak gerekirse akıcı fakat belgeselleri kadar gerçekçi ve heyecan verici gelmemişti bana. 

Yazarın kitaplarına göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. Her neyse konumuza gelecek olursak biraz da Ünlü Maceraperest Bear Grylls tarafından yenilen en ilginç şeylere bakalım ;


1. Bir devenin midesinden çıkarıp içtiği posa suyu

Bear Grylls çölde susuzluğunu gidermek için çölde bulduğu devenin midesindeki posa suyunu sıkıp içiyor. Hayatta kalma şansını bu şekilde arttırmıştı.


2. Fil Dışkısının Suyu

Su ihtiyacı ciddi seviyeye gelen maceraperestimiz bu seferde fil dışkısını sıkarak çıkardığı su ile ölüm riskini azaltmayı amaçlamıştı… Sıra dışı gerçekten!!


3. Çöl Örümceği 


Yine bir çöl macerasında Bear Grylls bir çöl örümceğini yemektedir. Çılgınca !! 

4. Bedevilerin İkram Ettiği Keçi Testisi


Yine bir çöl macerasında Bear, bedevilerle karşılaşıyor ve bedeviler ona keçi testisi ikram ediyorlar 


5. Canlı Kurbağa

Menüsüne kurbağa ekleyen lokantalar bulunuyor fakat Bear Grylls bunu canlı canlı ve çiğ yemekte.
6. Canlı/Hareketli Yılan

Bataklık alanına benzer bir ortamda bulduğu yılanın başını ısırıp koparıyor geri kalan kısmını ise canlı şekilde ağzına atıyor


7. Çiğ Geyik Kalbi

Soğuk bir macerada görevini yaparken, geyiğin kalbini çıkarıp çiğ şekilde yiyen bear grylls bizi tekrar şaşırtmayı başarıyor.

Similar Posts

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir