Sosyal Medya Fenomeni Reynmen’in Twitter Hesabı Askıya Alınmıştı ! Kapatıldı Mı ?

 Dün nedeni bilinmeyen bir şekilde sosyal medya fenomeni Reynmen’in hesabı askıya alındı. Bunun üzerine Reynmen 337.000 takipçili Twitter hesabının askıya alınması nedeniyle bu gelişmeyi Instagram hesabı üzerinden bir hikaye aracılığı ile duyurdu. 

Ardından Twitter hesabı üzerinde hesabın askıya alındığını belirten yazının altına ise “nasıl ya :D?” yazan sosyal medya fenomeni, Türkiyenin en büyük kitlelerine sahiptir. Bu duruma benzer bir olayıda geçtiğimiz
haftalarda Enes Baturun kanalına video yasağı gelmişti. Çok geçmeden, yaklaşık olarak bir hafta içinde kanalını açtırmıştı. Bu seferde Reynmen (Yusuf Aktaş) Twitter Hesabı askıya alındı. Olayı ilgili kılan bir başka şey ise Reynmen en son Enes Batur’a Göndermeli Tweet atmıştı ve ardından Twitter hesabı kapatılmıştı. 

Reynmen’in İnstagram Hesabında Paylaştığı Ekran Görüntüsü

Bu gibi olaylar sosyal medya ortamında sıkça yaşanmaktadır. Reynmen’in hesabının askıya alınma nedeni hakkında birçok teori ortaya atılmaktadır. Kimi en son Enes Batur hakkında attığı tweet yüzünden askıya alındığını söylerken; Kimi de bot kullandığı yüzünden askıya alındığını söylüyor. Bu yazımızda Reynmen’in twitter hesabı neden kapandı, Reynmen hesabı kapandı gibi araştırmalarınızı açıklık getirdik. 
Hangisi doğru, ne doğru bilemeyiz. Fikirleriniz değerlidir aşağıdaki yorumlar kısmından Siz de kendi fikirlerinizi belirtebilirsiniz

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir