Whatsapp Plus Özellikleri Nelerdir ? Whatsapp Plus Nereden Kullanılır ?

  Eğer aradığınızı bu yayında bulamaz iseniz bunu alttaki yorumlar kısmından veya instagram hesabımızdan bize ulaşarak belirtebilirsiniz. WhatsApp Plus’ın tüm özellikleri ile Hatta WhatsApp Plus indir veya WhatsApp Plus indir APK seçeneğini aşağıya bıraktık. Hemen işinizi görmeye başlayın.

Whatsapp Plus, Whatsapp GB, Whatsapp FM Farkları Nelerdir ?

  Tüm bu uygulamalar içersinde pek fark yoktur. Whatsapp Plus veya Whatsapp GB ve Whatsapp FM arasındaki fark sadece tema diyebiliriz. Tüm bu uygulamanın içerisinde karşısı için mavi tik kapatma, sohbeti gizleme veya whatsapp son görülme kapatma gibi özelliklerin hepsi içerisinde bulunmaktadır.

Whatsap Plus Apk İndir Önemli !!

Okuyucularıma tavsiyem uygulamayı açıp indirmeden önce kesinlikle mesajlarınızı yedekleyin aksi takdirde sorumluluk size yüklüdür. Mesajlarınızı kaybetmenizi istemeyiz bu konuda lütfen dikkatli olun…

Whatsapp Plus Nasıl İndirilir ?

Okuyucularımda Whatsapp Plus indirmek ile ilgili bilgi edinmek için uygulamayı her zaman bu siteye gelip güncelleyebilir, bilgi sahibi sahibi olabilirsiniz.

Whatsapp Plus İndirdim Fakat Kişiler Çıkmıyor

Uygulamayı kullanan bazı kullanıcılar kişiler yerine sadece numara görüyor kişilerin çıkmama nedeni uygulamaya istenilen izni vermediğinizden kaynaklanıyor olabilir. Bu sorunu yaşıyorsanız şu adımları izleyin. Ayarlardan uygulamalar / whatsapp Plus/izinler kısmına gelip mesaj ve kişiler veya benzeri izinler var ise o izinleri verin ardından kişiler çıkacaktır.

Whatsapp Plus Özellikleri 

  • Karşı taraf için okundu işaretini tamamen gizleme
  • Yazıyor bilgisini kapatma
  • Profilinize girenlere bakma
  • Bilinen WhatsApp’a göre farklı ve daha fazla tema seçenekleri
  • Mavi tiki kaldırma
  • Eski kayıtları tutma
Tüm bu saydığımız özellikler dışında şunu da söyleyebiliriz ki normal WhatsApp’ta 1GB üzerinde gönderi paylaşımı yapamıyorduk Bu WhatsApp Plus’ta bulunmamaktadır. Bu özel özellikleriyle kalmayıp resim ve video paylaşımında yaşanan sorunlar en aza indirilmiş. 

Uygulaması Hakkında !!
Evet bu bilgilendirici yazımızda belirttiğimiz gibi WhatsApp Plus’ın özellikleri veya whatsapp plus nasıl indirilir gibi tüm işinize yarayacak olan başlıkları derledik.

Buraya tıklayarak WhatsApp Plus İndirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Peki değerli okuyucularımın bu konuda fikirleri nelerdir ? Whatsapp plus son sürüm apk hakkındaki fikirleri neler ? Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz

Similar Posts

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir