Arka Plan Silme Uygulaması İndir! Profesyonel Arka Plan Silici

 Android’de bir görüntünün arka planını kaldırma olayının bir yolunu mu arıyorsunuz? Başka yere bakmayın, çünkü artık görüntüyü düzenlemek ve geliştirmek için “Arka Plan Silici” yi aşağıdan indirebilir, bu şekilde görüntüyü istenmeyen unsurlardan çok kolay bir biçimde ayırabilirsiniz.

Fotoğrafların Arka Planını Silmek

Bu program kullanıcı tarafından zahmet gerektirmez, bu sebeple Photoshop gibi diğer uygulamalar gibi görüntü düzenleme konusunda ileri seviyede bilgiye ihtiyacınız yoktur. Bu arka plan kaldırma programı, silme işlemini daha yerinde  bir biçimde gerçekleştirmenizi sağlamakta olan manuel araçlara ve çeşitli işlevlere dayanmaktadır. Arka plan silici indirme veya arka plan silme uygulaması apk indirme gibi arayışlarınız varsa yerine geldiğinizi söylemeden geçmeyeyim.

Bu işlem iki aşamada gerçekleştirilir: öncelikle, görüntünün arka planını kesme için ayarlamamız gerekmektedir ve ikincisi, kesilecek görüntünün konturundan geçiyoruz. Silgisinin çeşitli boyları vardır ve görmek istediklerimizi parmaklarımızla kapatmamamızı sağlamakta olan bir sisteme sahiptir. 

Bunlarla bu beraber arka plan silme uygulamasında bulunan “Auto” butonu sayesinde silgiyle silmenize gerek kalmadan eğer arka plan renkli değil ise tek tuşla tüm arka planı silebiliyorsunuz. Eğer arka plan çok fazla çeşitte renk barındıyorsa uygulamada bulunan silgi yardımı ile manuel biçimde arka planı silme işlemini yapabilirsiniz. Arka plan silme programı aşağıda bulunuyor verdiğimiz linkten indirebilirsiniz. Bunun gibi arka plan silme uygulaması için bizi takipte kalın.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir