Instagram Plus İndir Apk 2021! İnstagram Plus İndirme

Instagram Plus, temel Instagram’a alternatif bir istemci olarak geliştirildi, ancak bu uygulama için hepsi bu kadar değil. Ayrıca, yalnızca onu öne çıkarmakla kalmayıp, aynı zamanda Instagram uygulamasının herhangi bir normal kullanıcısı için değerli bir indirme yapan bir dizi harika özellikle donatılmıştır. İnstagram Plus APK veya İnstagram Plus uygulamasını indirme aşamasına geçmek için aşağıya inebilirsiniz.

Bu alternatif istemciyi en ilgi çekici yapan birçok özellik arasında şunlar bulunmaktadır:

Medya İndirme Instagram Plus, fotoğraf ve video içeriğinin doğrudan Instagram zaman çizelgesi akışından indirilmesini destekler. Kendi videonuza sahip olabildiğinizde, videoları yer imlerine eklemeniz veya bağlantıyı daha sonra kullanmak üzere kaydetmeniz gerekmez. İçeriği doğrudan Hikayeler’den de indirebilirsiniz. Instagram hikaye indirme  veya Instagram hikayeleri nasıl indi

Yakınlaştır Yakınlaştırmak için dokunarak görüntüleri zaman çizelgesinde daha iyi görüntüleyebilirsiniz. Daha iyi bir genel bakış için tercihlerinize bağlı olarak yakınlaştırmak veya uzaklaştırmak için parmaklarınızı sıkıştırabilirsiniz.

Profil resmi tam uzunlukta profil resimlerini görüntülemek, Instagram uygulamasında uzun zamandır bir hata olarak kalmıştır. Instagram Plus’a uzun bir basış, seçtiğiniz herhangi bir profil resminin tam bir özetini gösterir. Instagram’da profil resmine bakma veya İnstagram profil fotoğrafı indirme, Instagram profil fotoğrafı indirme gibi araştırmalarınıza en uygun yanıtı yazımızda bulabilirsiniz.

Diller Bu uygulama daha da fazla dil desteğiyle birlikte gelir, böylece daha geniş bir kitleyle daha iyi bağlantı kurabilirsiniz. Videoda ses Instagram Plus’ı, videolar yüklenir yüklenmez bir dokunuş beklemek zorunda kalmadan ses çalmaya başlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

İnstagram Plus Sistem Gereksinimleri

Instagram Plus Android sürüm 4.0 veya sonraki bir sürümünü gerektirir. Köklü Android cihazlara yüklenebilir veya yüklenmeyebilir. İnstagram Plus Apk dosyası aracılığıyla uygulama yüklemek için “Bilinmeyen kaynaklar” etkinleştirilmelidir.

Instagram Plus Özellikleri?

 1.  Videoları, hikayeleri ve paylaşılan tüm fotoğrafları indirebilirsiniz.
 2.  Gelen mesajları okusanız bile okunmuş olarak görünmeyecektir. (Ayarlardan gizlilik özellikleri açın)
 3.  Yazarken  ‘yazıyor…’ uyarısını gizleyebilirsiniz. (Ayarlardan özellikleri açın)
 4.  Veri sıfırlama dosyaları güncellenmiştir.
 5.  Profiline giriş yaptığınızda birinin sizi takip edip etmediğini görebilirsiniz. (seni takip edeceğim)
 6. Yorumları veya arkadaş profili açıklamalarını kopyalayabilirsiniz. (yazdırmak için metne uzun tıklayın)
 7.  İstediğiniz bağlantıya tıklayıp tarayıcınızda açabilirsiniz.
 8.  Video veya görüntünün URL’sini doğrudan belirtebilirsiniz. URL, yalnızca Instagram sayfasının dışındaki fotoğrafları veya videoları içerecektir.
 9. İstediğiniz kelimeleri ana dilinize çevirebilirsiniz.
 10.  Hem eski Instagram’ı hem de Instagram Plus’ı aynı anda kullanabilirsiniz.
 11.  İstediğiniz temayı indirip kullanabilir veya kendi temanızı oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip et.
 12.  En sevdiğiniz videoların üstüne Instagram videoları yapabilirsiniz.
 13.  Resmi büyütebilir ve açabilirsiniz.

Instagram Plus Nedir?

 Pull-up’lar ve daha fazla gizlilik seçeneği ile Instagram’a benzer. Instagram Plus ile Instagram’dan fotoğraf ve video indirebilirsiniz. Instagram video indirme veya Instagram fotoğraf nasıl indirilir? gibi sorularınız var ise tam da yerine geldiniz. 

Buradan Instagram Plus Özellikleri ile beraber indirebilirsiniz.

Birinin sizi takip edip etmediğini görebilirsiniz. Ve profil resminin boyutunu görebilirsiniz. Sesli bir film başlatabilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir