Kafa Topu 2 Apk 2021!! Kafa Topu Son sürüm APK

Oynadığınız diğer futbol oyunlarından farklı olarak, sadece bir oyuncuyu kontrol eden 11 oyuncunun hepsini kontrol etmek zorunda değilsiniz. Tabii ki, çünkü bu oyunda oyun sadece iki oyuncudan oluşuyor ve diğer iki hedefi kontrol altında tutmak önemli. Kafa Topu 2 her şey sınırsız versiyonu aşağıdan indirebilirsiniz. Savunmadan gol atmaya kadar her şeyi kendin yapmalısın.

Kafa topu 2 apk sınırsız indirme 2021

İlk olarak, rol yapma oyunları gibi kontrol edeceğiniz bir oyuncu seçmelisiniz. Adı her şeyi söylüyor, topa vurmak için kafayı kullanmanız gerekiyor. Oyundaki oyuncular oldukça çılgın bir şekilde tasarlanmış, vücutları yok, sadece bir oyuncunun temel işlevini yerine getirmeye yetecek kadar büyük kafa ayakkabılara takılıyor. Messi, Ronaldo gibi oyuncuları gerçek hayatta olduğu gibi süperstar tarzından farklı bu formda görmek komik olacak.

Kafa Topu 2 indirme apk oyununda kontrolü de çok basittir. Buna vuruşlar, paslar vb. dahildir. Düğmeleri kullanmak zorunda olmadığınız ilk futbol oyunu olabilir. Top uçtuğunda sadece topa dokunan oyuncuyu kontrol ediyorsunuz, top baş aşağı uçuyor. Daha fazla Kafa Topu 2 indirme veya Kafa Topu Apk gibi son sürüm uygulamalardan haberdar olmak için takipte kalın. Top rakibin kalesine uçtuğunda sizden bir puan alınacaktır. Herhangi bir oyuncu üç gol atarsa, o kişi kazanır.

Android için Kafa Topu 2 ​ APK‘sını indirin

Genel olarak, bu oyun çok ilginç ve benzersiz bir futbol oyunudur. Kral sporunu seviyorsan, görmezden gelemezsin. Bu oyun ücretsizdir ancak oyundaki bazı eşyalar nakit olarak satın alınmaktadır, dikkatli olmalısınız.

Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Her maç sadece 10 saniye sürer, bu süre içinde kimse gol atmazsa, maç berabere sayılır. Bu oyunu çok eğlenceli buldum, fazla zaman kaybetmeden daha fazla eğlence getirin. Oyun, oyuncunun beceri ve inceliğine ek olarak biraz şans gerektirir. Taraftarların tezahüratları arasında topu rakibin kalesine attığınızda harika hissedeceksiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir