Dolar ve Borsa Alarm Uygulaması!

 Döviz Altın Alarm Uygulaması; Kullanımı kolay, çok basit, Android işletim sistemi ile cihaz finans ile ilgili tüm detaylı bilgileri kullanıcılarına sunuyor, kullanıcı Portföy ve Alarm oluşturabiliyor.

Tek dokunuşla istenilen modül seçilerek detaylı bilgilere ulaşılabiliyor, ve tüm önemli finansal bilgilere erişilebilir. Örneğin doları bir aralıkta belirleyip o aralığa ulaşması sırasında bildirim olarak gelmesi sağlanır. Bu şekilde yükseliş ve inişlerden haberiniz olur.  Oluşturulan portföy ile bilgiler tek bir sayfada görüntülenebilir. ve şık bir arayüz tasarımına sahip bir Ücretsiz finans uygulaması

Döviz Çevirici modülü, alarm ayar fonksiyonu, döviz ve Forex piyasalarında işlem hacmi yüksek 67 ülkenin para birimleri, anında güncellenen Serbest Piyasa alış ve satış fiyatları ile hızlı bir şekilde takip edilebilen android uygulaması. 

Borsa, BIST-100, Bist-50, BIST-30 tüm işlem gören Hisseler, Hisse Senedi Endeksleri, En Çok Artan, En Çok İşlem Gören, En Çok Düşen, alarm oluşturabileceğiniz kişisel bir sayfa oluşturulabilir ve hisse senedi değişimleri yakından takip edilebilir. Android borsa alarm uygulama

Altın, Ons Altın, Gram Altın-Çeyrek, Yarım, Tam Altın-Cumhuriyet, Ata, Reşat, Hamit, Gramise, İki buçuk, Beş altın-14-18-22 ayar saf altın, güncel altın takibi için alarm ayar özelliği değerlendirir. 

Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Yardımcı olan bir uygulama. Örneğin bundan böyle dolar, altın yükseldiğinde alarm ile size bildirim gelecektir. Dolar yükseldiğinde bildirdim gelen uygulama diye arıyorsanız doğru yere geldiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir