Aşık Olduğunuz Kişiyi Elde Edebileceğiniz 4 Psikolojik Yöntem!

Bu yazımızda sevdiğimiz kişiyi elde etme veya sevdiğin kişiyi kendine aşık ettirme yolları hakkında konuşacağız. Daha fazla sevdiğin kadını kendine aşık ettirme ve karşıdaki kişiyi elde etme yolları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizi yakından takip etmeyi unutmayın.

“Evet her ne kadar çekinerek söylesem de ben sanırım onu beğeniyorum ve hoşlanıyorum diğerlerinden farklı geliyor. Bakışları duruşu belki de kokusu. O meşhur aşk bu muydu yoksa?”


Siz okuyucularıma soruyorum. Bu cümleyi kuran erkek/kadın fark etmeksizin ortak noktası neydi? Cümleyi bir daha okuyun. Seven kişi neden seviyor? Gerçekten elde edebileceğini düşünüyor mu? Daha sonra kendinize sorun onu elde edebilecek misiniz sonsuza kadar böyle mi devam edecek?

Hayatta bunun dışında bir amacınız var mı? Belki de tatmin edici bir amacınız olmadığı için böyle bir yola girmişsinizdir? Yoksa sadece kendi hayal dünyanızda mı yaşıyorsunuz? Peki ulaşılabilir mi? Bana cevap ver. 

Hiç denedin mi? Eğer cevabın tekrar hayırsa bunun için birkaç yöntem sıralamak istiyorum aşık olduğun kişiyi elde etmek istiyorsan bilmen gereken şeyler var ve tabii ki bilmekle kalmayıp uygulamam da gerekiyor. 

Sevdiğin Kişiyi Nasıl Elde Edersin?

Öncelikle onu tanımakla başlayın. Arkadaş değilseniz her şeyden önce arkadaş olmaya çalışın. Unutmayın ki kalıcı ilişkiler arkadaşlıkla başlar bunu yaparken çokta ileri gitmeyin. Eğer arkadaş rolü ile başlamak istiyorsanız öncelikle arkadaştan öteye gitmemekte ısrarcı olun.
 Bunu karşı cinsi tanımak için bir araç olarak kullanabilirsiniz. 

Eğer platonik seviyorsanız En az 1 aydan sonra ona açılın. Çok abartmadan nazikçe onu sevdiğinizi söyleyin. Şunu unutmayın ki aşağıda bahsedeceğim yöntemler sizi reddettikten sonra uygulamanız gereken tekniklerdir zaten elde ettikten sonra sizlere iyi mutluluklar dilemekten başka bir şey kalmıyor bana.

1- Güven Verin!

Sevdiğiniz kişiye güven vermek sizi onun çevresinden farklı kılacaktır. Ve onu elde etmeniz çok daha rahat hale gelecektir. Güven verdiğinizden emin olun ve yola devam edin.
2- Altın Nehir Kuralını Uygulayın

Altın nehirde gelgitler oluşturun; demek istediğim karşıdakine ilgi oyunları planlayın. Daha açık anlatmak gerekirse sevdiğiniz kişiye bir hafta ilgi gösterin ikinci hafta ilgi göstermediğinizde onun size garip bir şekilde ilgi gösterdiğini fark edeceksiniz ve size ilgi gösterdiğini fark ettiği zaman kendi kendine ben ondan hoşlanıyorum galiba diyecektir ve orada kazanan Siz ve hayalleriniz olacaktır. Bu insanların bir kısmı için geçerlidir.

3- Saygı Duyun Ancak Taviz Vermeyin

Sevdiğiniz kişiye arkadaşınıza veya çok samimi arkadaşlarınıza kullandığınız argo kelimeleri her ne kadar samimi bir ortam oluşturmayı amaçla da olsa lütfen denemeyin bu ilişki sıradanlaştıracaktır. Altın kural uygulayın kendinizi sevin saygılı olun ve güven verin.

4- Arada İse Ben Sensiz de Yaparım Sen de Kimsin Havası Yaratın

Her ne kadar karşı cinsle kaynaşmak isteseniz de bazen olumsuz davranmayı deneyin yani sizden bir nevi ‘gizli kötü’ olmanızı istiyorum. Örneğin her gün günaydın mesajı atıyorsanız o gün atmayın, onun atmasını bekleyin.  

Bu yöntem onu elde etmeniz yolunda önemli bir adımdır. Karşıdakini duygu karmaşasına sokmak kendimize bağlı kılmak onu elde etme yolunda nadir kullanmak şartıyla başarıya ulaştırır. Bad boy/girl tarzı kişilerin ilgi görmesinin sebebi de budur özellikle lise ortamlarında. 

Bir çiçeği fazla sularsanız solar bunu unutmayın. Sağlıklı bir çiçek ancak yeterli düzeyde bakım verilince şekillenir. 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir