Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Uygulaması!

 Çok özel anlarda çekilmiş bazı yeri doldurulamaz fotoğrafları, sildiniz ve daha sonra ne yapacağınızdan emin değil misiniz? Panik yapmayın, silinen fotoğrafları geri getirme veya silinen videoları geri getirme ve silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir? Hakkında önerdiğimiz uygulama ile buna hâlâ bir fırsatınız var. 

Silinen fotoğrafları geri getirme uygulaması ile her tür depolama alanından silinen fotoğrafları kurtarmak için talimatlar hazırladık. Bazen resimler oradadır ve sadece nereye bakacağınızı bilmek istersiniz. Diğer durumlarda, görüntü değerlerinizi düzeltmek için yazılım araçlarını kullanmanız gerekebilir. 

Silinen Fotoğraflar Nasıl Geri Getirilir?


Bu, şansınızı artırmak için yapabileceğiniz en önemli şeydir. Cihazın kullanılması, potansiyel olarak silinmiş dosyalarınızı içeren depolama konumlarının üzerine yazma riskini taşır. 

Üzerine yazıldıktan sonra geri yüklenemezler. Bu nedenle cihazı kullanmayı hemen bırakın. SD kart veya başka türde çıkarılabilir depolama olması durumunda, kurtarma için kameradan veya mobil cihazdan silinen dosyaları geri getirin.  

DiskDigger, hafıza kartından veya dahili bellekten silinen fotoğrafları ve görüntüleri kurtarabilme özelliğine sahip bir fotoğraf geri getirme uygulaması niteliğindedir. Daha fazla bu gibi program indirme için bizi takipte kalın

 * İster yanlışlıkla bir resmi silin veya hatta bellek kartını yeniden biçimlendirdiyseniz, DiskDigger’ın güçlü veri kurtarma özellikleri kaybolan görüntüleri bulabilir ve onları kurtarmanıza izin bile verebilir. Kurtarılan dosyalarınızı doğrudan Google Drive, Dropbox’a yükleyebilir veya e-posta ile gönderebilirsiniz. Uygulama ayrıca dosyaları cihazınızdaki başka bir yerel klasöre kaydetmenize olanak tanır.


Buraya tıklayarak DiskDigger programını indirebilirsiniz.

 * Cihazınız root’lu değilse, uygulama önbellekte ve küçük resimlerde arama yaparak silinen fotoğraflarınızın “sınırlı” bir taramasını gerçekleştirir.

Similar Posts

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir