Arama kaydedici PRO APK! Aramaları Kaydetme Programı

Arama kaydedici uygulaması Pro ile istediğiniz aramaları kaydedin ve kaydetmek istediğiniz aramaları kendiniz seçin. Hangi aramaların listenize kaydedilmesi gerektiğini ve hangilerinin kaydedilmemesi gerektiğini belirleyebilirsiniz. 

Kayıtları herhangibir zamanda dinleyebilir, not ekletebilir ve özgürce paylaşabilirsiniz. Google force ve Dropbox ile bağlı, aramaların bulutta birikmesine ve eşleştirilmesine de imkan tanınıyor.

Yapılan Arama kayıtlarının bazı telefonlarda çalışmadığını veya arama kalitesinin düşük olmasına bazı telefonlarda sebep olacağını unutmayın.

Arama kaydetme veya arama kaydedici programı kullanırken herhangi bir kayıt sorunu yaşarsanız, farklı bir ses kaynağından veya otomatik aktive olan modda denemeyi unutmayın. Arama kayıtları son klasörde saklı kalır. Ayrıca kaydedilen aramaların SD kartta saklandığı herhangi bir klasörün kayıt edileceği yeri de da manuel olarak değiştirebilirsiniz. 

Uygulamayı kullanırken kaydedilen aramaların sayısı cihazınızın kendi hafızası ile sınırlı olarak gözükmektedir. Yani bu arama kaydetme uygulaması cihazınızın depolama alanı dolana kadar kaydetme işlemine devam edebilir.

Kayıtlarınızı da bulunan bir konuşmanın sizin için önemli olduğunu düşünüyorsanız, kaydedin ve güvenli bir klasör açıp oraya ekleyin. Sorun olmazsa, yeni gelen aramalar gelen kutusunu doldurduğunda eski kayıtlar otomatik olarak silinir.

 Uygulamayı kişiselleştirebilir ve aramalarımız için en iyi deneyimi manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Kişileri ayrı bir klasörün içine, telefon numarasına veya notlara göre de ayırma imkanınız mevcuttur. 

Arama kaydetme uygulamasının otomatik kayıt edebilmesi için üç seçenek vardır: 

Her şeyi günlük olarak listelenen klasöre kaydet (varsayılan) bunu dilerseniz değiştirebilirsiniz.

Siber yapılan aramaları kaydetme uygulamasını buraya tıklayarak cihazınıza indirebilirsiniz ve aramaları kayıt etmeye başlayabilirsiniz.

– Bu ayar, önceden yoksaymak üzere ayarlanmış kişiler hariç gün içinde yapılan tüm arama kayıtlarını kaydeder.

– Son ayar olarakta önceden kaydedilecek şekilde ayarlanmış kişiler dışında hiçbir aramayı günlüğe kaydetmez. Kişileri Yoksay

 – Bu ayar, daha önce oturum açmak üzere ayarlanmış olanlar dışında, kişileriniz dışında herhangi birinden gelen tüm aramaları günlüğe kaydeder. Yalnızca profesyonel sürüm: cihazda depolanan belirli kişilerden gelen aramaların otomatik olarak depo edilmesini keyfinize göre ayarlayabilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir