Block Craft Apk İndir! 2022 Block Craft Ücretsiz İndirme

 Block Craft 3D:Simülatör Oyun (Block Craft 3D:Building Game)

Block Craft 3D:Simülatör Oyun (Block Craft 3D:Building Game)

Block Craft 3D: Building Game v2.3.7 APK – Küçük bir köy inşa edin ve onu birçok vatandaşın yaşadığı saygı değer bir şehre dönüştürün. Şehrinizi geliştirin. Bu Android Block Craft oyununun sonsuz dünyasını keşfedin ve indirin. Mevcut blokları uygulayın ve evler, endüstriyel binalar, restoranlar, yüksek kuleler ve diğer nesneleri inşa edin.

 Mobilya yapın ve evinize yerleştirin. Şehrin sokaklarını farklı araçlarla doldurun. Yerlilerle tanışın veya sevimli hayvanlarla oynayın. Kendi bloklarınızı ve çizimlerinizi oluşturun. Onları sat ve elmasları al. Oyun haberleri ve Block Craft indirme postları için bizi takipte kalın.

Block Craft 3D Apk: Oyun Özelliklerini Kendiniz Oluşturun ve Kullanın:

  • Grafikleri Ayarla
  • Birçok yapı inşaa et
  • Farklı blok türleri
  • Büyük bir dünya
  • Çeşitli eşyalar

Block Craft 3D: Building Game Son Sürüm APK (MOD, Sınırsız Para) – Oyun, birçok Android cihaz kullanıcısı gibi piksel grafiklerde çalışır. Dünyanın birçok harikasını bloklardan inşa edebileceğiniz ve yeniden inşa edebileceğiniz dünyaya kendinizi kaptırmalısınız.

 Kaynakları alın, inşa edin ve en sevdiğiniz şeyi yapın. Şimdi neyi ve nasıl yayınlamak istediğinize siz karar verin. Olabildiğince yaratıcılığınızın hayranlarını toplayın ve yaptıklarınızı herkesle paylaşın.

Block Craft Yeni Sürüm 2022 !

İstediğiniz her şeyi inşa etme özgürlüğü ile istediğiniz şekilde seyahat edebilir ve açık bir dünyayı keşfedebilirsiniz. Bu oyunun ana özellikleri şunlardır:

Tek sınır oyuncunun hayal gücüdür: kuleler, konaklar, anıtlar, gökdelenler, gemiler, uzay gemileri…

Özel bloklar ve özel mobilyalarda bunlara dahil.

Diğer oyuncular tarafından oluşturulan şehirleri ziyaret etme ve inşa etmelerine yardımcı olma özelliğini taşıyor. Kısaca Block Craft online olarakta oynanabilir

Mücevher kazanmak için yapılarınızı satabilirsiniz. Köpek, kedi veya fil gibi hayvanları evcil hayvan olarak kabul edebilirsiniz. Kendi karakterinizi kendiniz seçme ve istediğiniz gibi kişiselleştirme imkanı var oyunda.

Çevrimiçi Çok Oyunculu Oyun Modu Geldi!

Oyuna entegre edilen en yeni özelliklerden biri de çok oyunculu mod. Artık çevrimiçi oynayabilirsiniz ve düşmanları öldürmeniz gerekmezken, diğer oyuncuların kasabalarını ziyaret etmenize ve yaratıcılıklarını nasıl ortaya çıkardıklarını görmenize olanak tanır.

Ancak, herkes oyun için para ödemeye istekli değil ve bu yüzden insanlar Block Craft ücretsiz olarak indirilebilen ve yalnızca uygulama içi uygulamalar satın alarak finanse edilen alternatifler geliştirdiler. Mojang’ın başlığı gibi, kendi dünyanızı inşa etmeye dayanan bir sandbox oyunu olan Block Craft 3D’nin özelliklerinden bahsediyoruz.

Burada Her Şey İnşa Etmekle İlgili

Burada oyuncu inşaata odaklanacak, bu nedenle Minecraft’ın macera ve savaş tarafı bu APK’da mevcut değil. Ancak, bloklarla inşa etmeyi ve kendi şehirlerinizi tasarlamayı seviyorsanız, Block Craft’ta birçok olasılığı olan mükemmel bir oyun bulacaksınız.

Block Craft 3D Sistem Gereksinimleri

Mevcut sürüm: 3.1.37

Dosya boyutu: 163.63 MB

Geliştirici: Ücretsiz Eğlenceli Oyunlar

Uyumluluk: iOS 9.0 veya üstünü gerektirir. veya Android KitKat 4.4, Lollipop 5.0, Marshmallow 6.0, Nougat 7.0, Oreo 8.0, Android P 9.0 ve üstü olmalıdır.

Buraya tıklayarak Block Craft Ücretsiz Apk İndirme linkine ulaşabilirsiniz.

Kendi köyünüzü, şehrinizi veya platformunuzu kurun ve genişletin ya da sınırsız bir açık oyun dünyasında özgürce inşa edin!

+ Gönlünün istediğini yap!

+ Dünyayı zevkine göre doldur!

+ Kendi köyünü, şehrini kur!

+ İnsanlarını mutlu et!

Yukarıdaki Block Craft ücretsiz indirme linki ile hemen indirin ve bu harika oyunu kaçırmayın.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir