City Island 5 Building Sim 2022 Hile Apk!

 Şuan Sparkling Society’den yeni bir şehir üreticisi olan City Island 5 Tycoon Bina Simülasyonu APK sizi yalnızca bir adada başlayan küçük kasaba belediye başkanı yapacaktır. 

Eğer sende dünyayı keşfedip, yeni keşfiler edinmek istiyorsan; dünyayı keşfetmesi için zeplin gönderebilirsin! Bununla birlikte yeni şehirlerini kurmak için güzel yeni adaların kilidini hiç beklemeden açabilirsin.

City Island 5 Apk Hile! 

City Island 5 APK hileli oyununa eğer sende ücretsiz bir şekilde indirip, sahip olmak istiyorsan; Android işletim sistemli cihazınızdan kolay bir şekilde City Island 5 mod APK versiyonu indirebilirsiniz.

City Island hileli mod apk son sürüm artık her şey sınırsız! Bu şekilde dünyayı çok daha rahat bir şekilde keşfedebilecek, yeni zeplinleri gönderip yeni adaların kilidini çok daha rahat bir şekilde hızlıca kullanmak üzere alabileceksiniz.

Eğer sizde şehir inşa etme ve yönetim oyunları seviyorsanız; City Island 5 mod APK tam da sizlere göre olduğunu rahatça söyleyebiliriz. 

Tycoon Building Simulation Offline içinde yaşanan maddi sorunlardan ve maddi sorunların dışında genel sorunlardan dolayı, oyun modunu sizler için Son Sürüm City Island 5 Hileli APK sundu.

City Island 5 para hileli uygulamasının özellikleri arasında paraları hileli ve sınırsız altınlara hileli bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. 

Bu sayede daha fazla parayla, daha fazla altınla oyunun keyfini çok daha fazla çıkarmakla beraber, yönetmekte olduğunuz şehri veya şehirleri çok daha rahat, çok daha sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz!

City Island son sürüm para hilesi indirme işlemi için buraya tıklayınız.

City Island 5 Apk oynaması oldukça rahat! Grafikler 3D olmakla beraber ses kalitesi oldukça iyi seviyededir. Bununla beraber City Island 5 uygulamasının kontrollerini çift parmak ile sağlayabilirsin.

Şimdi sende City Island 5 sınırsız MOD 2022 uygulamasını indirerek şehir veya şehirlerin sahibi ol ve dilediğin gibi City Island 5 Hileli apk özelliklerini kullanarak oyunun tadını çıkarıp, yeni yerler keşfet!

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir