Duolingo Premium APK Ücretsiz!! Son Sürüm Duolingo Plus Bedava

 Duolingo Premium Apk Nedir 

Duolingo 2011 yılında çıkış yapmış ve dolaylı olarak ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına yabancı dil öğretmeyi amaçlayan bir platformdur. Platform zaman içerisinde yenilikler ve daha birçok özellik getirerek Duolingo Premium adında bir üyelik daha getirdi. 

Bu üyeliği alan kişiler 14 gün ücretsiz bir şekilde Duolingo Plus ücretsiz avantajlarını kullanabilirler ancak ardından ayda 6.99$ ödemektedirler. Platform çıkış amacına sadık kalarak ücretsiz üyeliğini de hayla devam ettirmektedir. Duolingo APK şu anda 500 milyon indirmeyi aşmış ve 2020 yılında %30 derecesinde bir büyüme gerçekleştirmiştir. Platform sizlere dil öğretirken konuşma, dinleme ve yazma becerilerinizi de geliştirmeye yardımcı oluyor.

 Platform içerisinde Plus üyelik almadan ayrıcalıklardan faydalanmak isterseniz de çeşitli APK dosyaları ile bu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. 

Duolingo APK Duolingo Plus Ücretsiz

Duolingo ingilizce ücretsiz premium ekstra avantajlardan yararlanmak için arama motorunuzda Duolingo APK indir gibi ifadeler kullanarak arama yapmanız ve karşınıza çıkan sitelerin güvenilir olanlarından APK dosyasını indirmeniz gerekecektir. Örneğin şuan yaptığınız gibi.

 Ardından bu APK’yı kurmalısınız ancak bu tarz dosyalar virüslü olma ihtimali olduğu için kurmadan önce bir virüs taramasından geçirmenizi öneririz. Duolingo almalı mıyım? Diye sorduğunuz duyar gibiyiz. Duolingo sizler için yabancı dil öğreniminiz aşamasında en iyi performansı sergilemektedir.

Daha sonra dosyayı kurduğunuzda aynı Duolingo Plus gibi olacaktır ancak burada giriş yaparken kendi ücretsiz hesabınız ile değilde yeni bir hesap açarak onunla giriş yapmanız gerekecektir. Duolingo Premium bedava 2022 ‘den ayıran tek şey budur.

 Giriş yaptıktan sonra tüm Duolingo Plus APK avantajlarından ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bu APK dosyalarında Duolingo Plus ücretsiz son versiyonu güvenli şekilde indirebilirsiniz. 

Duolingo Bedava İndirme 2022!

 Duolingo bedava versiyonuna bakacak olursak tek sunduğu dil öğrenimi için etkinliklerdir. Ancak Duolingo Plus versiyonunda olan reklamsız, hata alıştırması ve sınırsız can gibi özellikler bulunamayabilir.

Oyun, program ve en yeni güncel haberler için buraya tıklayın tüm indirme içerikleri telegram kanalımızda.

 Daha sıfırdan bir dili öğrenmeye başlayacaksınız ilk zamanlarda bedava versiyonu sizin işinizi görecektir. Ancak burada dilinizi belirli bir seviyeye getirdikten sonra Plus üyeliği almanız gerekecektir. İster ücretli bir şekilde isterse de APK şeklinde Plus üyeliği kullanabilirsiniz.

Sizde indirmek için Buraya tıklayarak sizde Duolingo Premium ücretsiz indirme şansını yakalayın. Duolingo Premium Apk 2022 işinizi çok kolaylaştırıyor.

 Duolingo bedava versiyonu ile Plus versiyonu arasında eğitim çokluğu açısından bir fark bulunmamaktadır. Plus versiyonunu alan kişide ücretsiz versiyonunu kullanan kişi de aynı eğitimi almaktadır. Duolingo bedava versiyonunu almak için Duolingo resmi internet sitesine gidebilir ve hemen yabancı dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir