Ekran Parlaklığını Azaltan Uygulamalar Nelerdir?

 Gün içinde telefonda çok vakit geçiriyorsanız tam sizlere göre bir uygulama önerimiz var bu uygulama sayesinde Telefon parlaklığını minimum seviyeye indirebilir ve mavi ışık filtresi seviyesini arttırabilirsiniz. Aşağıdan mavi ışık önleyici uygulamasını indirebilirsiniz.

Mavi Işık Filtresi PRO İndir!

Mobil mavi ışık filtresi uygulaması

Ekran parlaklığını azaltan uygulama ve mavi ışık filtresini aktif eden bu uygulama sizlere en iyi deneyimi sunmak için birçok özellik içerisinde barındırmaktadır. Blue light filter özellikle de geceleri gözlerinizi hassas mavi ışıklara karşı filtre etme görevi görür. Telefonunuzun parlaklığını azaltmanız yetmiyorsa bu parlaklık azaltıcı uygulama sayesinde bu sağlanabiliyor.

Parlaklığı Azaltmanıza Gerek Yok! Filtre İle Gözlerinizi Koruyun

Parlaklık azaltan uygulama telefonunuzdaki diğer uygulamalara zarar vermeden ve telefonun pil performansınıza zararsız bir şekilde yaklaşmaktadır. Ayrıca blue light filter yani mavi ışık filtresi programı olarak geçen bu uygulama gözlerinizi zararlı ışınlardan koruma görevi üstlenir. 

Geceleri uyumadan önce telefonunuzda mavi ışık uykumuzun kaçmasına sebep olabilir mavi ışık filtresi uygulaması sayesinde uyumadan önce uykuya bir hazırlık yapmanıza yarayacaktır. Hatta mavi ışık filtresini maksimum seviyeye getirdiğinizde uykunuzun geldiğini fark edeceksiniz. 

Bu parlaklık azaltan uygulama her ne kadar bir uyku uygulaması olarak geçmesede maksimum seviyeye getirdiğinizde uyku performansınıza da etki ettiğini fark edeceksiniz, çünkü siz gün içinde fark etmeseniz de uyumadan önce telefondan gelen mavi ışık ve diğer kötü rol oynayan ışıklar uykunuzu ciddi anlamda etkiler ve gece uyurken uyumakta zorluk çekmenize sebep olabilir. 

Bu durumun önüne geçmek için bu harika bir fikir değil mi? 

Sizde buraya tıklayarak mavi ışık filtresi uygulamasını yani Blue Light Filter Night Mode v 1.4.9 cihazınıza indirebilirsiniz

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir