FarmVille 2 Full Hile APK 2022 Son Sürüm

FarmVille 2 Köy Kaçamağı Mod Hile Apk

Zynga tarafından geliştirilen efsane FarmVille oyununun 2.si olan FarmVille 2 beğenilerek oynanır. 2014’de büyük çıkışını gerçekleştiren FarmVille 2’nin telefon versiyonu da mevcuttur. Oyunun Android üzerinde tamı tamına 50 milyondan fazla indirmesi var.

 Çiftçilik ve tarım oyunlarını sevenlerin bayılacağı bir oyun olan FarmVille 2’nin milyonlarca kullanıcısı vardır. FarmVille 2 geliştiricisinin bir başka oyunu ise FarmVille 3’dür. 

İlk iki oyun kadar popüler olamamış olan 3. oyunun bile 1 milyondan fazla indirmesi vardır. FarmVille 2 Köy Kaçamağı APK Mod oyununun ana konusu size büyük anne ve babanızdan kalan eski bir çiftliği restore edip, kullanmaya başlamanız. Bu yazımızda sizinle FarmVille 2 APK ve hileleri hakkında konuşacağız.

FarmVille 2 Hileli İndirme

Oyuna eski bir çiftlik evi, ahır, iki kare tarla ve bir kuyu ile başlanır. Bu yüzden zor bir oyundur. Oyun zor olduğundan, FarmVille 2 hileli son sürüm oynamanın zevki bambaşkadır. Sınırsız para ve anahtar hileli gibi hileler ile zevkinizi kat kat artırabilirsiniz. 

Oyunda seviye atlama hilesi de var. Hızlıca seviye atlayıp birçok şeyin kilidini açabilirsiniz. Oyunda çiftlik hayvanları da bulunuyor. Bu hayvanları da para ile satın alıyorsunuz. Ayrıca bunlardan ürün alabilmek için yemlemeniz gerekiyor.

 Hayvan yemi ve hayvan ücreti gibi giderler yüzünden paranız hızlıca bitiyor. Oyundaki ana para kazanma yöntemi tarım ve hayvancılık üzerinden kazandığınız ürünleri, verilen siparişler üzerinden satmak. 

Bu siparişler rastgele geliyor. FarmVille 2 hileli indirme ile farklı hilelere erişmek mümkün. FarmVille 2 Köy Kaçamağı sınırsız para gibi hileler sayesinde para ihtiyacınızı ortadan kaldırabilir ve sadece çiftliğinize odaklanabilirsiniz. Bu sayede kocaman ve çok lüks bir çiftlik sahibi olmak mümkün. 

FarmVille 2 Mod APK 2022

 FarmVille 2 mod APK’nin son sürümü sayesinde yukarıda sizinle paylaştığımız tüm bu hilelere sahip olabilirsiniz. FarmVille 2 hileli 2022 şekilde oynanınca çok zevkli olur. FarmVille 2 hile APK indirip son sürüm ile zevkine doyamayacağınız bir çiftlik tecrübesini bu modlu APK ile yaşayabilirsiniz. 

Modlu APK’nin eski sürümü çalışmadığından son 2022 güncellemesini kullanmalısınız. Eski sürüme kıyasla kullanıcıya yönelik birçok geliştirme yapılan bir sürümdür. Anahtar hileli APK’dir. 

FarmVille hile programsız 2022 modellerinden de üstün olan bu hile ile inşaat sürelerini bile kısaltmak mümkün oluyor. Bu sayede binalarınızı hemen aktive edebilirsiniz.

 FarmVille 2 hilesi için modlu APK dosyasını indirip kurmalısınız. Kurduktan sonra oyunu açıp giriş yapın. Hilenin çalışıp çalışmadığını anahtar ve para miktarının sınırsız olup olmadığından anlayabilirsiniz. FarmVille 2 sınırsız para özelliği bazen oyundaki hata yüzünden sıfır olarak gözükse de bu doğru değildir. Paranız ve anahtarlarınız her zaman sınırsızdır. 

Hilenin çalışmaması durumunda FarmVille 2 Apk silip yeniden indirebilirsiniz. Sonrasında ise yüklü oyunu silip, yeni APK üzerinden tekrar indirebilirsiniz. Oyuna Facebook ile giriş yapıp kaldığınız yerden devam etmeniz mümkün.

 Oyuna yeniden başlamanız gerekmez. FarmVille 2 hileli APK dosyası içerisindeki mod sayesinde oyununuz reklamsız olur. Oyun keyfiniz bölünmeden reklamsız bir şekilde FarmVille 2 Köy Kaçamağı oynayabilirsiniz. FarmVille 2 modlu hileli apk güvenlidir. 

Oyun yalnızca telefonunuza yüklenerek çalışır ve FarmVille 2 üzerinde aktiftir. Herhangi bir virüs ya da güvenlik sorunu yaşamadan FarmVille 2 modlu oynayabilirsiniz. 

FarmVille 2 hileleri 2021 modellerine göre daha üstün bir versiyondur. Buraya tıklayarak Farmville 2 her şey sınırsız modunu telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Diğer hilelerin çoğuna kıyasla FarmVille 2 anahtar hilesi mevcuttur. Sende hemen FarmVille 2 mod APK indirip sınırsız para ve anahtar gibi imkânlarda yararlanabilirsin!

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir