Ücretsiz FarmVille 3 Hile Apk Her Şey Sınırsız!! FarmVille Mod Apk 2022

Son zamanlarda Zynga tarafından geliştirilen Farmville 3 mod apk mobil cihazlar için geliştirilmiş bir çiftçilik simülasyon oyunudur. Şu anda, Yüz binden fazla indirmeye sahip. Eylül 2020’de piyasaya sürüldü. Aslında FarmVille 3, FarmVille 2 geliştiricisinin 50 Milyondan fazla indirmeye sahip başka bir oyunu. 

Bu kadar popüler olan oyunun daha kolay ve basit versiyonlarıda elbette çok araştırılıyor. Bu nedenle yazımızda farmville 3 hile ve farmville 3 apk hile gibi araştırmalarınızın sonuçlarını göreceksiniz. Bu özel ve heyecan verici oyunda hızlı bir şekilde level atlamak, sınırsız paraya sahip olmak gerçekten keyif verici. Aylarca günlerce beklemeden istediğiniz herşeyi satın almak için farmville 3 apk indirmeniz gerekiyor.

Oyundan bahsetmişken, burada halletmeniz gereken bir şey var, o da çiftçilik. Eski bir çiftliğiniz var, biraz bozuk, şimdi onu yeniden inşa ediyorsunuz. Bir çiftçi olan ana karakter Marie Merryweather olarak oyunu oynuyorsunuz. Bununla beraber diğer bir kaç çiftçinin kilidi de belirli seviyeleri tamamlayarak açılabilir, onlarla oyuna devam edebilirsiniz.

FarmVille 3 MOD APK

Bu oyunda, hayvanları ve kuşları almak için emir vermeye devam etmeniz gerekiyor. Ekinlerinizi teslim edebilir ve ekinlerinizi tarlada düzenli olarak yetiştirebilirsiniz. Ayrıca, birden fazla alan oluşturabilirsiniz. İlk kuşum bir tavuktu, sonra bir inek vardı ve yeni hayvanlar açılmaya devam ediyor. Ayrıca, başka bir tavuk gibi aynı hayvanı aldığınızda, yavru tavuk alma şansınız da vardır. Oyun taşlar içerir,sınırsız mücevher almak için Farmville 3 Mod APK‘sını indirebilirsiniz.

FarmVille 3 Her Şey Sınırsız İndir

Farmville 3 mod apk, bütün bir çiftliğiniz olduğu için oynamak zevkli olur. Hatta bağlanıp onunla ilgilenmen gerek. Hayvanlarınızı aç olduklarında beslemelisiniz, çiftliği temizlemeye devam etmeli ve kuş yuvası, inek yuvası, tarla vb. İçin yer açmak için engelleri kaldırmalısınız. Bu oyunda koyun da dahil olmak üzere pek çok hayvan ve kuş türü vardır.

FarmVille 3 Hile APK

Ayrıca, bir hayvan aldığınızda, seviyenizi artıran yıldızlar gibi bazı ödüller de alabilirsiniz. Oradan aletler, madeni paralar, yeni çiftlik elleri gibi ödüller kazanabilirsin. Bunlarla birlikte, Farmville 3 hile APK’yı oynayarak sınırsız para, mücevher ve daha pek fazla harika şey elde edebilirsin. Resmi oyunla aynı oyun.

 Çiftçilik yapabilir ve eğlenebilirsiniz. Ancak eşyaları teslim etmeye ve mahsul toplamaya devam etmeyi unutmayın. Farmville 3 hileli versiyon ile artık oyunda saatlerce beklemenize, reklam izlemenize gerek kalmayacak

FarmVille 3 Para Hileli Mod 2022 Yenilikleri Nelerdir?

Farmville 3 mod apk’nın en yeni sürümünde keşfedecek ve eğlenecek baya bir seçenek var. Yeni hayvanlar, yeni görevler ve günü birlik görevler, güzel çiftliğiniz için yeni dekorasyonlar, bir hayvan koleksiyonunuz.

 Ayrıca egzotik hayvanları evcilleştirebilirsiniz. FarmVille 3 hile apk size çok rahat bir oyun deneyimi sağlayacak. 

Farmville 3 hile indirme aşaması için link aşağıdadır. 

Farmville 3 sınırsız mücevher hilesi sayesinde online dünyayı keşfedebilir, başkalarının çiftliklerini ziyaret edebilir, onlara beğeniler verebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Altın almak için de eşya satabilirsiniz.

FarmVille 3 MOD APK 2022

Oyuncular, arkadaşlarıyla da oynamak için Facebook ile giriş yapabilirler. Evcil hayvanlarınızdan yiyecek maddeleri toplayabilirsiniz. Teslimat yaparken, biraz altın da alırsınız. Evcil hayvanlarınızı beslemeyi de unutmayın. Bir başka harika şey de, diğer çiftçilerle Co-op oynayabilmenizdir.

 Farmville 3 hileli mod apk’da ekmek ve daha bir çok lezzetli yemek yapmak için Katie Cookie fırıncının kilidini aç. Farmville 3 Mod Apk 2022 son versiyon ile beraber çiftlik evlerinizi de yükseltebilirsiniz.

Farmville 3 mod apk’deki özel mod özellikleri

Modun özel özellikleri aşağıdaki gibidir.

Sınırsız Mücevher ve Altın hilesi

Resmi oyunda mücevherler ve altınlar var ama onları toplamak zaman alıyor. 

Mücevherlerle çiftliğinizdeki her şeyi kolayca yükseltebilir, her şeyin kilidini daha hızlı ve çok daha kolay açabilirsiniz. Farmville 3 MOD APK’da sınırsız mücevherlerin keyfini çıkarın ve eğlenceli bir şekilde çiftçilik hayalinizi tamamlayın.

FarmVille 3 Her Şey Sınırsız

Oyun, kuşları, hayvanları, eşya dükkanlarını, hayvanların evlerini, yeni hayvan türlerini, yiyecek fabrikalarını ve daha pek çok şeyi içerir. Yüzlerce seviye var.

 Bu oyunu bu kadar bağımlılık yapan ve oynamayı eğlenceli yapan da budur. Hayvanlar, dükkan öğeleri, binalar ve daha fazlası dahil olmak üzere her şeyin kilidini açmak için mod sürümünü indirebilirsiniz.

FarmVille 3 Reklamsız

Yine de Farmville 3 reklamlarda bir sorun yok ve onları sadece bazı ekstra ödüller için veya mücevherleri toplamak için izleyebilirsiniz, ki bu sorun değil. Mod versiyonunda sınırsız mücevher ve altın olacak, bu yüzden bu ödülleri almak için reklam izlemeye gerek kalmayacak.

Güvenli ve zorluk Gerektirmez

Farmville 3 MOD indir güvenlidir ve oynamak ve Android cihazınıza yüklemek için zorluk gerekmez. Çalışıyor ve güncellenmiş bir sürümde. Sınırsız değerli taşlarla eğlenin ve üssünüzü kısacık bir sürede maksimuma çıkarın. Hayvanları ve kuşları ev haline getirin, onları besleyin, çiftliğinizi harika ve hayvanlarla dolu hale getirin. İndireceğiniz farmville 3 hile apk modunda reklam olamayacaktır.

Zynga’nın FarmVille 3 hayvanlarının dünya çapındaki hayranların ekranlarını ilk kez sıyırmasından bu yana 12 yıl geçti. Bu gibi oyun haberleri için bizden ayrılmayın.

2009’da piyasaya sürüldüğünde, strateji simülasyon oyunu Facebook’ta Haber akışında arkadaşlara ping atan ilk büyük oyundu. Bu, oyuncuları tekrar oyuna çekti ve ekinleri beslemek gibi basit bir eylemi, ünlüler ve politikacılar da dahil olmak üzere hayranlar için hızla bir takıntıya dönüştüren bağımlılık yaratan bir döngü oluşturdu.

Buradan telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

 Zynga’nın kurucusu Mark Pincus’a göre FarmVille, ilk haftasının sonunda bir milyon günlük aktif kullanıcıya ulaştı. Oradan oyun viral hale geldi ve kültürel zamanın o kadar büyük bir parçası oldu ki, 2011’de popülaritesinin zirvesindeyken Zynga 300 milyondan fazla kullanıcıya sahipti ve Facebook’un gelirinin neredeyse beşte birini oluşturuyordu.

Farmville 3 Hileli APK’yı Oynamak Güvenli Mi?

Evet, oynamak güvenlidir. Sadece herhangi bir Android veya İos cihazına yükleyebilir ve hemen çiftçiliğe başlayabilirsiniz. Ayrıca çok gerekli değildir.

Mod versiyonunda sınırsız mücevher ve altın var. Ayrıca, reklamsızdır. Sınırsız mücevher ile kolayca çiftçilik yapabilirsiniz.

FarmVille 3 Bilgisayarda Nasıl Açarım?

Bilgisayarınızda oynamak istiyorsanız, sadece bir öykünme yazılımı kullanın. Ardından apk’yı yükleyin ve tüm mod özelliklerinin keyfini çıkarın.

FarmVille 3 Hileli Versiyon İndir!

Farmville 3 hileli MOD APK eğlencelidir. Baskı veya stres olmadan sınırsız mücevher ve çiftlik kullanın. Çiftliğinizi harika yapın, evcil hayvan nadir hayvanlar ve kuşlar. 

Buraya tıklayarak Farmville 3 her şey sınırsız para hilesi, mücevher hilesi ve daha bir çok sınırsız içeriğe ulaşabilirsiniz.

Binaları ve evcil hayvan evlerini yükseltin. Yorumlar bölümünde bu konudaki deneyiminizi bize anlatın. Şahsen ben modu sevdim, mod versiyonunda her şeyi yükseltmek çok kolay.

Not: Farmville 3 Mod APK indirirken veya kurarken herhangi bir sorun bulursanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın. Teşekkürler.

Similar Posts

3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir