FM Whatsapp Özellikleri! FM Whatsapp İndirme APk 2022 | 9.11 Yeni Sürüm

FM Whatsapp Özellikleri 


FM Whatsapp, orijinal uygulamada bulamadığınız ve sevdiğiniz her özelliğin keyfini çıkarmanızı sağlar. 

Her şeyden önce FM Whatsapp İndirme aşaması aşağıda verilmiştir. Artık düzgün çalışmayan veya istediğiniz performansı sağlamıyor ise yetinmek mecburiyetinde değilsiniz. FM Whatsapp Apk İndir son sürüm için aşağıdaki indirme butonunu kullanabilirsiniz.

Peki FM Whatsapp’ın normal özelliklerinin beraberinde kendince özelliklerinin de bulunduğunu biliyor muydunuz? İşte bunlardan biri:

 Uygulama Kilidi – 

 Elbette, herhangi bir uygulamayı kilitlemek için üçüncü taraf uygulamaları ya da sistem ayarlarınızı kullanabilirsiniz; bu isteğe bağlıdır. Ancak kimi zaman bu mümkün değildir. İhtiyaç durumunda uygulama kilidi özelliğini direk olarak FM Whatsapp üzerinden kullanabilirsiniz! Whatsapp mesajlara şifre koyma anlamında en uygun özelliktir
Bu efsane özelliği kullanarak uygulamayı arzu ettiğiniz herhangi bir desen ya da PIN ile sınırsızca kilitleyebilirsiniz. Bundan böyle Whatsapp şifre ekleme özelliği sayesinde telefonunuz başkalarının ellerinde olsa bile hiç kimse mesajlarınızı okuyamaz. 

Fm Whatsapp apk son sürüm indir 2022!

Gizlilik – Gizlilikten bahsetmişken, bu uygulama mesaj güvenliğinizi korumakla kesinlikle güzel performans sergiliyor diyebilirim. WhatsApp mesajları güvenceye alma konusunda başarılıdır.

Yanında mavi tik olduğu için bir mesaj gördüğünüzü bilen insanlardan bıktınız mı? Ayrıca, başkalarının yanıtınızı görmesini istemiyor musunuz? Ya da kayıt sırasında bile, görmek hoş bir manzara değil, doğru mu? Çoğunuza göre evettir bunun cevabı. 

FM Whatsapp güvenli mi? Diye sorduğunuzu duyar gibiyim bu aralar. Fm Whatsapp güvenli bir uygulama olduğu için endişelenmeyin! Artık mavi tik, ikinci bir okundu tiki kapatma, yazıyor bilgisi ve hatta kayıt durumunu gizleme gücüne sahipsiniz!  

Çift WhatsApp için FM WhatsApp Mod İndirme işlemi önceki Whatsapp uygulamanızı silmenizi gerektirmiyor. Bunlarla beraber son görülmeyi kapatma ve okundu işaretini gizleme özellikleri bile bulunmakta!

 FM WhatsApp 9.11 sürümündeki yeni özellikler neler? 


Azaltılmış APK dosya boyutu 45 MB’a düşürüldü. Cihazınızda daha az yer kaplayın!

Özel yeni tasarım: Tek kullanıcı arayüzü

 Whatsapp güncellemesi 2.21.19.21.

 Yeni Varsayılan temalar: Açık ya da Koyu. 

Önemli: Anti-Ban. 

Silinen mesajları okuma

FM WhatsApp 2022 İndir Son Sürüm!
 FM WhatsApp, bir tema tasarımlı bir mod uygulamasıdır. Temaların özelleştirilmesi, gizlilik ayarları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere pek çok özelliğe sahiptir. 

Fm Whatsapp apk’yı buraya tıklayarak indirin ve telefonunuza kurun. 

Android kullanıcıları için bir FM WhatsApp, sayesinde konuşma kilidinin, uygulama kilidinin, onay stillerini değiştirmenin ve çok daha birçok sohbet temasının keyfini çıkarabilirsiniz. O halde şimdi ücretsiz yayınlanmış olarak size sunulan
Bugün en yeni özelliklerin keyfine hep birlikte varın.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir