İphone 14 Serisi ile İlgili Sevindiren Sızıntılar! İphone 14 Fiyatı Ne Olacak?

  Sene sonu tanıtılması beklenen İphone 14 serisinin bazı kamera ve teknik özellikleriyle ilgili bilgiler sızdırıldı. İşte detaylar.

iPhone 14 Serisi Detaylı Özellikleri

Apple, bu sene sonuna doğru tanıtmaya hazırlandığı iPhone 14 serisi ile ilgili sızıntılar, tanıtım yaklaştıkça artmaya devam etmekte. Son iki seride de olduğu üzere Apple, kullanıcılara dört model sunuyor. Serideki tüm akıllı telefonlarda ProMotion teknolojisini içinde bulunduran 120 Hz ekran yenileme hızı özelliği bulunmakta. İphone 14 serisi dışında diğer teknoloji haberleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 ProMotion özelliği, iPhone 14’ün güç tasarrufunu arttıracak ve bu sayede kullanıcılar daha uzun süre dayanan pillere sahip olabilecek. iPhone X’den beri alışık olduğumuz çentik, Pro ve Pro Max modellerinde aramızdan ayrılarak adeta bir hap gibi yerini alacak. Tabi ki de Face ID ve ön kamera da bulunuyor. Bu serideki diğer modellerde ise çentik geleneği devam etmekte. İphone 14 fiyatı ne olacak? Gibi sorularınıza cevap arıyorsanız aşağıda listelenmiştir.

Bir önceki serinin Pro ve 14 Pro Max modellerinde gördüğümüz 6 GB RAM, gelmekte olan serinin tüm modellerinde bulunmakta. Ayrıca Pro ve Pro Max ürünlerde 48 Megapiksel kalitesinde ana kamera olacak. Bu sayede kullanıcılar 8K video kaydedebilecek.

İphone 14 Fiyatı Ne Olacak?

Geçtiğimiz günlerde internete düşen bilgilere göre fiyatlar aşağıdaki gibi olacak.

İphone 14’ün fiyatı: 799 dolar

İphone 14 Max’ın fiyatı: 899 dolar

İphone 14 Pro’nun fiyatı: 1099 dolar

İphone 14 Pro Max’ın fiyatı: 1199 dolar

Sizlere İphone 14 serisinin internete sızdırılan bazı detaylı özelliklerini ilettik. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Bildirilen bu özellikleri beğendiniz mi? Görüşlerinizi bizler ile paylaşın.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir