Kodlama Bilmeden İstediğiniz Programı Yapın!

 Mevcut kodlama bilmeden uygulama geliştirme işlemi son zamanlarda büyük ilgi gören konular arasındadır. Kodlama bilmeden uygulama oluşturma veya kodlama bilgisi olmadan program nasıl yapılır? Buna benzer sorularınız hala mevcutsa siz de bundan böyle kodlama bilmeden uygulama nasıl yapılır?

Sorusuna kendi çözümünüz ile cevap vereceksiniz. Hatta kodlama bilmeden uygulama yapıp para kazanma şansınız bile olacaktır. Tabii bunlardan önce uygulamanızın yoğun bir şekilde indirilmesi gerekiyor. 

Kod Bilgisi Olmadan Uygulama Geliştirme Ve Para Kazanma

Uygulamanız ilgi gördükten sonra para kazanmanız ciddi anlamda çok basit bir şekilde gerçekleşecektir. Hiçbir kod bilgisi olmadan uygulama yapmanızı sağlayacak bir sürü platform bulunuyor. Aşağıda verdiğimiz linkten ulaşabilirsiniz.

 Uygulamanızı çok geliştirirseniz bunun Google Play’de yayınlanmasını bir şekilde sağlayabilirsiniz ve asıl uygulama yapıp para kazanma olayı da oradan başlar. Kendi uygulamanızı hayata geçirdikten sonra reklamlar aracılığıyla kendi oyunumuzdan programınız tam ve hatta uygulamanızdan para kazanmanız hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Bu uygulamanın içerisinde zaten hazır şablonlar bulunduğu için buna ek zaman ayırmanıza gerek kalmayacak. Bu uygulama sayesinde kendi oluşturduğunuz uygulamadan uygulama içi satın alma bile yapılabiliyor. Kısaca uygulama yapıp para kazanma artık çok kolay. 

Eğer şimdi kod kullanmadan uygulama oluşturmaya başlamak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Önce uygulamamızı yaratın test edin daha sonra marketlerde yayınlanmasını sağlayın.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir