Mahallenizdeki Hatta Apartmanınızdaki Anlık Corona Virüs Sayısını Öğrenin

 Ülkenizde, yaşadığınız şehirde ve hatta mahallenizde şuanda Corona virüsünü taşıyan kişi sayısını veren bir web site ile sizi tanıştırmak istiyoruz! İl il Corona virüs verileri burada. Bu sayede sizde mahallede kaç korona var veya benzeri ayrıntılara sahip olabileceksiniz. 

Şuan Kaç Korona Virüs Vakası Var?

Mahalledeki korona virüs haritası detaylıca açıklanan bu önereceğimiz web sitesinde Corona Virüsü Sayısı hakkında yeterli bilgi alacağınızdan şüpheniz olmamalı. Rekor vaka sayılarını öğrenmekle kalmayıp; 

eğer listede varsa apartmanınızdaki Corona virüs sayısını bile verecektir. Sağlık bakanlığı tarafından yayınlanan Corona virüs verileri, resmi aşılama sayıları ve resmi anlık Corona sayısını bile öğreneceksiniz. 

Siz de buraya tıklayarak bahsettiğimiz Corona virüs verilerine ulaşabilirsiniz. 

Bakan Fahrettin Koca: DAHA DİKKATLİ OLALIM!

Yukarıdaki tablo önceki yıla aittir. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son zamanlarda resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, salgınla mücadelede üçüncü maddeyi bizlere teyit ederek, “Temiz olmak, aşı bir kenara, Covid-19’la savaşmanın üç temel prensibinden biridir. 

Elimizle istemeyeceğimiz bir şekilde yüzümüze dokunmamız bile virüsün bizlere bulaşmasına sebep olabilir. Temizlikte ısrarcı olalım.

 Bu “isteyerek olmayan” hareketten de kaçınalım. Omicron’a karşı zaten daha dikkatli olunmalıdır” ifadelerini sosyal medya hesabında yayınladı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir