Mahkum Dizisi Hakkında Şaşırtıcı Gerçekler

  Mahkum dizisi, Fox ekranlarında izleyici karşısına çıkan bir dizidir. Mahkum dizisi hakkında en merak edilen konulardan biri dizinin bir uyarlama olup olmadığıdır. Dizi, popüler Kore dizisi Innocent Defendant’tan uyarlanmıştır.

 Mahkum Dizisi Konusu Nedir? 

Mahkum dizisi konusu nedir sorusu, diziye yeni başlamak isteyen izleyicilerin sıkça sorduğu bir sorudur. Dizi, hafızasını kaybetmiş ve korkunç bir suç ile itham edilen bir savcının başından geçenleri konu almaktadır.

 Savcı Fırat Bulut, eşi ve 5 yaşındaki kızı ile mutlu bir yaşam sürmektedir. Savcı’nın tüm hayatı bir sabah değişir. Hapishanede uyanan Fırat, son dört ayda olan olayları hatırlamamaktadır ve karısı ile kızını öldürme suçundan müebbet hapis cezasına çarptırılmak üzeredir.

 Fırat’ın masumiyetini kanıtlamak ve eşi ile kızının gerçek katillerini bulmak için hafızasını kaybettiği gece olanları hatırlaması gereklidir.

 Mahkum Dizisine Benzer Diziler 

Diziyi severek takip eden izleyiciler Mahkum dizisine benzer diziler arayışına girmiştir. Son dönemde ekranlarda yer alan Yargı ve Yalancı dizileri de, Mahkum dizisini sevenlerin beğenerek izleyebileceği dizilerdir.

 Mahkum dizisinin dayandırıldığı Kore yapımı Innocent Defendant dizisi de, bu diziyi beğenenlerin ilgisini çekebilir.

 Mahkum Dizisi Kullanıcılar Tarafından Tercih Ediliyor Mu?

 Sürükleyici senaryosu ve yetenekli genç oyuncuları ile Mahkum dizisi, izleyicilerden olumlu yorumlar almaktadır. Dizinin reytingleri her geçen gün yükselmekte ve izleyici kitlesi giderek büyümektedir.

 Dizinin yayınlandığı gün Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Çukurova gibi popüler dizilerin de yayınlanıyor olması bile, reytinglerin yükselişini engellememiştir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir