Spotify v8.6.80.1014 FULL Premium Ücretsiz Apk 2022

 Sizde iyi bir müzik aşığı mısınız? Ve zamanınızın büyük bir kısmını müzik listeleyip dinleyerek mi geçiriyorsunuz? O halde 50 milyonun üzerinde parçaya ve daha birçok içeriğe ulaşabileceğiniz bu Spotify Premium Apk 2022’yi mutlaka denemelisiniz.

 Ücretsiz, sınırsız karıştırma, ücretsiz Spotify bağlantısı ve daha birçok ücretsiz premium özellik için reklamsız müziğin keyfini çıkarın ve sınırsız şarkı koleksiyonuyla rahatlayın. Hepimizin bildiği gibi Spotify, 50 milyondan fazla parça ve 1 milyardan fazla kullanıcı tarafından oluşturulmuş çalma listesiyle bir numaralı dijital müzik servis sağlayıcısıdır.

Spotify Ücretsiz Premium Apk

 Romantik, hüzünlü, rock ve ilham verici Spotify’ın tonlarca şarkı kategorisi vardır ve ruh halinize göre herhangi bir müziği aktarabilirsiniz. Hatta Spotify Premium apk son sürüm müziğinin mutluluğunu çıkarırken yanında gelen sınırlamalar vardır. Biz size bu sınırları aşmanız için piyasadan yararlanıp destek vereceğiz.

Spotify Premium bedava içerisinde en sevdiğiniz müziği çalarken, reklam sorunlarıyla karşılaşmanız gerekebilir ve cihazınıza ve diğer birçok cihaza şarkı indiremezsiniz. 

Spotify Müzik nedir?

Spotify, müzik, podcast’ler ve etiketler ve şirketlerden videolar için en iyi ses akışı platformudur.

Spotify ile en sevdiğiniz şarkıları ve podcast’leri istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinleyebilirsiniz.

7 Ekim 2008’de piyasaya sürüldü ve bugüne kadar aylık 271 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. Ayrıca Spotify Play Store’da 500 milyondan fazla indirilerek müzik ve ses kategorisindeki neredeyse en iyi müzik uygulamasıdır.

Spotify bir bedava müzik hizmetidir, yani bazı sınırlamalar hariç özgürce kullanabilirsiniz. Tam özelliklerini kullanmak için ayda yaklaşık 119 yen karşılığında premium üyelik satın almanız gerekir. Ancak Spotify Premium Apk ile tüm bu özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 

Spotify Premium Apk 2022

Spotify v8.6.80.1014 Premium Apk nedir? Spotify v8.6.80.1014 Premium Mod Apk, son sürüm Spotify reklamsız müzik, sınırsız indirme, yeni şarkılara ilk kez erişim ve daha fazlası gibi tüm premium özelliklerin keyfini ücretsiz olarak çıkarabileceğiniz resmi Spotify uygulamasının değiştirilmiş bir sürümüdür. Spotify Premium Apk size kristal netliğinde ses veren 320kb/s kalitesinde güzel şarkıların da keyfini çıkarabilirsiniz. 

En sevdiğiniz şarkıları dinleyin Kendi çalma listelerinizi oluşturun ve başkalarıyla paylaşın Ruh halinize göre müzik çalın. 

Buradan Spotify 2022 Premium Apk hazır biçimde yükleyebilirsiniz.

Reklamsız müzik deneyimi yaşayın Şarkılarınızı herhangi bir cihazda dinleyin Herhangi bir müziği çevrimdışı oynatma için kaydedin Podcast’leri ücretsiz dinleyin Spotify tüm müzik severler içindir Cennet . Hollywood’dan Bollywood’a istediğiniz şarkıyı, albümü, türü veya podcast’i kafanız karışmadan dinleyebilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir