Top Eleven Apk Top Eleven 2022

 Top Eleven 2022 Nasıl Oynanılır?

 Daha önce ödül almış olan mobil futbol menajerlik oyunu Top Eleven 2022, kendi futbol kulübünüzün sorumluluğu tamamen size kalmış olacak! Top Eleven’da kendi stadyumunuzu inşa ederken aynı zaman da süperstar oyuncularla sözleşme imzalayabileceksiniz. 

Her şey size kalmış. Sadece siz karar verebileceksiniz! Öncelikle Top Eleven oynamak için oyunun adresine gidip giriş yapmalısınız. Ayrıca normal hilesiz mobil indirme için App Store ve Play Store kullanabilirsiniz. 

Takımın bilgileri, kaydın ilk adımında oluşturulacaktır; takım rengi, takım adı, takım bilgileri, forma özellikleri ve forma tipi gibi bilgileri doldurmanız ve seçmeniz istenecektir. Daha sonra takımın profilinde değişiklik yapmak için bir ücret ödemeniz gerekeceğinden, bu tür bilgileri dikkatli bir şekilde seçmeniz çok önemlidir. Oynadıkça, hesabınızda bir dizi jeton toplanacak; 

Takımınızda değişiklik yapmak için bu jetonları kullanmalısınız. Seviye atlamak istiyorsanız, ligdeki ilk yedi takımdan biri olarak maçları bitirmeniz gerekiyor. İlk yedi takımdan sonra ilk üçe girerseniz, bir sonraki yıl şampiyonlar liginde yarışmaya hak kazanacaksınız.

Buradan web sitemize ait telegram kanalına katılabilirsiniz

 Oyunda ne kadar başarılı olursanız, o kadar çok maç kazanır ve gol atarsanız hayran kitleniz o kadar büyük olur. İyi bir menajer olmak için sizce tek kriter çok çalışmak mı? Yoksa önemli olan yetenek mi? Kendiniz öğrenmek için hemen Top Eleven 2022’ye girin.

Top Eleven Apk 2022 Nasıl İndirilir?

Top Eleven hakkında bir sürü mod piyasada gezmekte. Ancak bunların ne kadar güvenilir olduğu tartışma konusu yaratmaktadır. Top eleven hile apk indirme için size vereceğimiz linklerden yararlanabilirsiniz. Top Eleven mod versiyonu sadece 6 GB ram bulunduran cihazlarda yüksek başarı sergilemektedir. 

Onun dışında Top Eleven Apk Hile eski model telefonlarda çalışma olasılığı maalesef düşük bir orandadır. Bu oran %20-%50 civarlarında olmaktadır. 

Konusuna geldiğimizde ise oyunu verdiğimiz linkten indirdikten sonra Top Eleven, cihazında ki ‘Apk Dosyaları’ kısmında yer almış olacaktır oradan girip kurup indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Buraya tıklayarak Top Eleven 2022 Apk  Versiyonunu cihazınıza indirebilirsiniz.

Bunların dışında Top Eleven apk indirme işlemini zaten panelinizden de takip edebilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir