Truck Simülatör PRO Europe Son Sürüm Hileli 2022

 Truck Simulator Europe ücretsiz, SCS Software tarafından oluşturulmuş bir araç simülasyon oyunu ve serisidir. Truck Simulator Europe APK oyununun ilk serisi olan Euro Truck Simulator oyunu piyasaya 29 Ağustos 2008’de Microsoft Windows ve OS X için piyasaya sürülmüştür.

 İlk Avrupa kamyon simülasyonu olarak piyasaya sürülmüş ve kurulmuş bir oyundur. Tasarımcısı SCS Software olan Truck Simulator Pro Europe Ücretsiz Apk türü; araç simülasyon oyunudur.

Truck Simulator Pro Europe v2.1 Para Hileli Apk

 Piyasadaki en iyi kamyon simülasyon oyunudur. Eğer sizde kamyon veya tır araçlarını sürmeyi seviyor ve aynı zamanda yeni yerler keşfetmek istiyorsanız; Truck Simulaor Pro Europe ücretsiz uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu oyunda ki amacınız; bulunmakta olduğunuz şehire, şehirler arası yollarda para kazanmak için yük taşımak, içinde bulunmakta olduğunuz görevi tamamlamaktır.

Truck Simulator Pro ücretsiz APK sürümünde onlarca hata sebebi dolayısıyla düzeltmeler yapılmıştır ve piyasaya eski hatalardan bağımsız bir şekilde tekrar sürülmüştür. Grafikleri 3D olmakla beraber, ses kalitesi iyi seviyededir. Aynı zamanda kontroller çift parmak ve sensör yardımı ile sağlanabilmektedir.

Peki Truck Simulator Pro Europe parasız uygulamasını nasıl mı indirebilirim ? Oldukça basit. 

Truck Simulator Pro Europe v2.1 OBB DATA dosyasını indirip rardan çıkarıyorsunuz. Ardından oyunu bulup kur diyorsunuz. Oyun birkaç saniyede cihazınızın ana ekranına inmiş bir şekilde gözükecektir.

Truck Simuator Pro Europe son sürüm MOD APK dosyanızı indirdikten sonra ise geriye sadece oyunu kurmak ve oyuna giriş yapmak kalıyor.

Truck Simulator PRO Europe 2.1 para hileli apk oyununa giriş yaptığınızda ise size özellik ve fırsat olarak size yüksek miktarda elmas ve para olur.

Buradan Truck Simülatör Pro Apk Ücretsiz İndirme şansına sahip olabilirsiniz.

Hadi daha ne duruyorsun? Sende hemen şimdi beklemeden Truck Simulator PRO Europe uygulamasını indir, sende sevdiğin aracı kullanmaya başla ve bunu yaparken yeni yerler keşfet! Kulağa güzel geliyor değil mi?

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir