Truecaller Premium APK Son Sürüm Bedava

Truecaller Premium APK MOD telefonunuzdaki vazgeçilmez uygulamalardan biri olmalı. Telefonunuzu istenmeyen aramalardan men etmek ve zararlı siber saldırılardan tutmak ve önemli kişilerle bağlantı kurmak için şimdi bu harika Truecaller Premium bedava mobil cihazınıza indirin.

Truecaller Premium APK Nedir?

Truecaller, True Software Scandinavia AB’nin uygulamalarından bir tanesidir. Bir sürü inanılmaz ve benzersiz özelliği ile Truecaller, arayan kimliği bulabilen ve istenmeyen aramaları engelleyebilen uygulamalar söz konusu olduğunda Truecaller Premium ücretsiz akıllara gelmekte. 

Şimdiye dek, bu uygulama 500 milyondan bile fazla kullanıcısı ile güvenildi ve Google Play’de 12 milyondan fazla net yorum aldı. Yabancı numarayı bulma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim konusunda gayet güzel olan; arayanın kim olduğunu bulma programı hakkında bir şeyler arıyorsanız Truecaller’ı kaçırmamalısınız.

Ücretsiz Hayalet Arama Özelliği

Bazı sosyal medya uygulamaları üzerinden örneğin; Snapchat, WhatsApp gibi kullanıcıların çevrelerindeki kişilerle ücretsiz olarak iletişime geçebilmesine yarayan birçok uygulama bulunmaktadır. Bununla beraber Truecaller da, fakat Truecaller Premium Bedava yalnızca özel kişilerle konuşma şansını verir. Var olan bu özellik ile kullanıcılar bilinmeyen kişiler tarafından cart curt rahatsız edilmeyecek ve gerçek kişilerle işlem yapacaklardır. Truecaller APK, sizin için önemsediğiniz mesajları etkilememek amacıyla anonim mesajları da otomatik biçimde ayırt eder.

Bunlarla kalmayıp, Truecaller spam mesajları veya reklam içeren mesajları, uzaktan işleme otomatik olarak kapatır. Bunun sonucunda kullanıcılar, mesaj kutularını işlerine yaramayacak mesajlarla dolu görünce baş ağrısı çekmeyecek ve bunları temizlemek için zahmete girmeyecekler. 

Truecaller Premium ve Altın Üyelik Ücretsiz

Truecaller, kullanıcıların aramalar hususunda gereksinimlerini halletmek ve kullanıcılara en iyi şansları sunmak için Premium ve Gold Üyelik olmak üzere iki premium paket de sunuyor.

Bu iki pakette de ücretsiz sahip olmak için Truecaller Premium APK indirme işlemi için buraya tıklayınız.

Truecaller Premium ile belirlenen özellikleri sürekli ücretsiz faydalanmanız bir yana yanı sıra profilinize kimlerin baktığını da görebilir ve isteğe bağlı olarak diğer profilleri gizlice görüntüleyebilirsiniz. 

Ücretsiz sürümle bu size verilen sürümü kıyasladığımızda, Premium sürüm, üyelerin sınırsız kayıt işlevini kullanmalarına ve aynı anda reklam bozuntusuna uğramadan insanlarla sohbet etmelerine şans tanır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir