FilMic Pro Apk İndir! Tüm kilitler açık Pro

FiLMic Pro APK Özellikleri

 Çift ark kaydırıcı kontrolü. Bunlar, pozlama ve odak ayarlamaları için kullanılabilir. Ayrıca bazı harika yakınlaştırma rocker kontrolleri elde edin. Beyaz ışığı ve videonuzun diğer özelliklerini dengelemek için kullanabileceğiniz birçok farklı özel hazır ayar ve FilMic Pro Apk tüm kilitler açık edinin. 

Süper basit kullanıcı arayüzü. Videolarınızı sorunsuz bir şekilde kaydetmek, ayarlamak, ince ayar yapmak ve yüklemek için basit özel içerik yönetimi seçeneklerine sahip olun. Favori kliplerinize yer işareti koyun, diğerlerinden sıyrılın ve kolayca oturum açın. 

Ayrıca, aynı anda birden fazla video grubu yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Standart VideoCam Özellikleri Bunlar, her kameranın sahip olması gerektiğini düşündüğümüz ek özelliklerdir. Yani bunlar FiLMic Pro apk uygulamasına dahil edilmiştir.

FilMic Pro Apk Bedava İndir!

Kullanıcının beceri düzeyine uygun çoklu atış stilleri. Bunlar manuel, hibrit ve standart modları içerir. Ayrıca, videonuzun farklı yönleri. Uygun şekilde dikey veya yatay görünümü seçin. Hızlı yakınlaştırma işlevini değiştirin. Değişen kare hızlarıyla akıcı video elde edin. 60, 120 ve hatta 240 FPS arasından seçim yapın. 

 Ancak bu, mobil cihazınızın özelliklerine ve donanımına bağlı olacaktır. Ayrıca, videodaki farklı örnekleri canlandırmak için hız efektlerine ihtiyaç vardır. FiLMic Pro Apk Video düzenleme hem yavaş hem de hızlı hareket dahildir. Hızın yanı sıra zaman da kullanıcının manipüle edebilmesi gereken bir değişkendir. 

Bu durumda, hızlanma modu da dahildir. Ayrıca, sabitleyerek kayıtlardaki gürültüyü azaltın. Bu, hareketli video prodüksiyonu için olmazsa olmaz bir eklentidir.

Ayrıca, kayıttan sonra video ayarlarının değiştirilebilmesi kamera için olmazsa olmazlardandır. Bu uygulama pozlamayı, doygunluğu, rengi, tonu ve hatta kontrastı düzenleyebilir. Kamerada her zaman daha fazla özel özellik olmalıdır.

 FiLMic Pro Apk Ücretsiz 

Yalnızca fiyatına sunulan Pro özellikleri şunlardır: Vurgular ve gerçek zamanlı gölgeler ile istikrarlı aydınlatma ayarları. Doygunluk en iyisi değil mi? Canlı canlılık, cosplay ve doygunluk ayarlamaları ile onları renklendirebilirsiniz. 

Farklı gama eğrisi kontrolleri elde edin: Dinamik, Logaritmik, Doğal ve Düz. FiLMic Pro APK Ücretsiz İndir FiLMic Pro APK kilidi açılmış APK’sını almak, bir kuruş ödemeden tüm premium özelliklere erişmenizi sağlar. Halihazırda sizin için mevcut olması gereken özelliklere erişmek için neden bir ödeme duvarından geçmeniz gerekiyor?

FiLMiC Pro 6.14.1 Mod APK’sını indirin.

Ancak, şu anda bu video yapımcısı uygulamasının tam sürümüne erişmenizi engelleyen hiçbir şey yok. Android için FiLMic Pro Full kilitler açık APK’yı şimdi ücretsiz indirin ve profesyonel video düzenlemenize başlayın 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir