Instagram Spam Kaldırma! Instagram Engel Kaldırma Yöntemi

 Instagram’dan spam nasıl kaldırılır? Bu soru, spam alan kişiler tarafından en sık sorulan sorulardan biridir. Peki Instagram engel kaldırma veya topluluk kuralları ihlali nasıl kaldırılır? 

Instagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. Instagram, kullanıcılarının kişisel bilgilerini ve gizliliğini korumak için belirli kurallara sahiptir.

Instagram Topluluk Kuralları İhlali Nasıl Kaldırılır?

 Instagram’da çeşitli spam cezaları var. Instagram engel kaldırma veya Instagram spam kaldırma için en iyi yanıtları bulabilirsiniz. 

Telegram grubumuza katılarak çok daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Instagram’da spam almanın ana nedeni, Instagram Topluluk Kurallarını ihlal ediyor olmandır. Yediğiniz spam’ı silmek için Topluluk Kurallarına uymayan tüm hikayeleri, gönderileri veya mesajları silmelisiniz. Instagram topluluk kuralları ihlal bildirimi nasıl kaldırılır?

Instagram Spam Silme Yöntemi Spam Nasıl Kaldırılır?

 Engel aldıktan sonra gönderi mesaj vb işlemleri artık bunu yapamazsın. Instagram Topluluk Kurallarına uyulması nedeniyle spam yasağınız yaklaşık 7 gün içinde hesabınızdan kaldırılacaktır. Instagram Spam Silme veya Instagram Kilit Açma bu şekilde çalışır.

Gönderi paylaşıp altına yorum almanız sonucunda spam kaldırmak basitleşecektir. Hatta belli bir yorum sayısından sonra engelin kalkma ihtimali var.

 Bunun haricinde aşağıdaki uygulamayı cihazınıza indirip Instagram spam kaldırma işlevini hayata geçirebilirsiniz.

Instagram Spam Kaldırma Nasıl Yapılır?

Instagram spam nasıl atlanır, spam nasıl silinir vs son zamanlarda en çok tartışılan konular haline geldi. Instagram’da spam alırsanız, bunu almak için lütfen aşağıdakilere dikkat edin: İlk olarak, Instagram Topluluk Yönergelerine uymanız gerekir. 

Gönderiniz +18 resim içeriyorsa, kaçınılmaz olarak spam alırsınız. Bu yüzden bu tür gönderileriniz varsa, onları silmelisiniz. Diğer kullanıcıların gönderilerine saldırgan, ırkçı veya taciz edici yorumlar yapamazsınız.

 Instagram’da normalden fazla ve sürekli beğeniler spam nedeni olabilir. Ayrıca hesabınız yeni ise bu durumda hesabınız tamamen kapatılabilir. Instagram’da kısa sürede çok fazla kişiyi takip etmemelisiniz.

 Özellikle takip isteği gönderdiğiniz kişi reddederse Instagram başkalarını rahatsız ettiğinizi düşünecek ve hesabınızın takip edilmesini yasaklayacaktır. Tüm bunlara dikkat ederseniz, hesabınız spam almayacak.

Instagram Spam Kaldırma Yöntemi!

Instagram Spam’i Nasıl Silinir Instagram spam nasıl silinir sorusu internette en çok aranan konuların başında geliyor. Instagram’da iki tür spam vardır. Birincisi; Instagram’ın Topluluk Kurallarına uymuyorsa Instagram tarafından gönderilen spam’dir. 

İkincisi; kullanıcılardan spam almak. Instagram kullanıcıları yorum veya kesinti gibi sorunlar yaşadıklarında hesaplarına spam gönderebiliyor. Bu koşullarla karşı karşıya kalındığında, 2022dde Instagram spam kaldırma ile ne yapmalı? 

Instagram Engel Kaldırma Uygulaması!

Bu şeylerden bahsedelim. Instagram 2022 spam kaldırma için: Topluluk Yönergelerini dikkatli bir şekilde izlemelisiniz. Topluluk Kuralları’ndan spam aldıysanız, lütfen şimdilik mesaj göndermeyin. Hesabınıza spam gönderildiyse, lütfen kullanıcılardan beğeni ve yorum talep eden bir gönderi göndererek spam’ı silin. Bunu da hikayenizde belirtin. Bu, spam’inizin daha hızlı kaybolmasını sağlar.

Veya Instagram Engel Kaldırma Uygulamasını İndirin.

Instagram’ın dikkat çekici özelliklerini aşırı kullanmamaya çalışın. Örneğin, seri beğenilerden ve seri takipçilerden kaçının.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir