Simple Social Pro v12.0.5 Apk Mod

 Facebook şu anda dünyanın en büyük sosyal ağ uygulamalarından biri, birçok kişi tarafından güveniliyor ve tercih ediliyor. Facebook’taki Sosyal medya haberleri ilginizi çekiyorsa Simple Social Pro tam size göre…

 Facebook, birçok kullanıcının birbiriyle bağlantı kurmasına, haberleri hızlı bir şekilde güncellemesine, grup sayfaları oluşturmasına, kişisel durum satırları yayınlamasına, yorum yapmasına, kişisel görüşlerini paylaşmasına olanak tanıyan birçok kullanışlı özellik getiriyor. Simple Social Pro Apk indirme butonu aşağıdadır.

Simple Social Pro Apk Özellikleri!

 Ancak mobil sürüm için, Messenger uygulamasını arkadaşlarınızla sohbet etmek için bir araya getirmenin birçok sınırlaması olduğunu bilebilirsiniz. Yani App Store’da Facebook’a birçok alternatif var ve bunlardan en öne çıkanlarından biri denilebilir: Simple Pro for Facebook. Yaratıcı sektör için uygulamalar geliştirme konusunda uzmanlaşmış, öncelikle uygulama tasarımı, giyim ve sanata odaklanan Creative Trends Apps LLC tarafından geliştirilmiştir. Bir nevi Facebook alternatifi bir uygulamadır.

Birçok yeni özellikle birlikte “Simple Pro Facebook“, Facebook’un temel işlevlerini tek bir uygulamada bir araya getiriyor.

Ayrıca bu uygulama, kullanıcıların Facebook’tan çekilen videoları veya fotoğrafları tek bir tıklamayla indirmelerine yardımcı olur. Facebook’ta bildirim modunu sıfırlayarak, senkronizasyon süresini ayarlayarak kullanıcıların bildirim bölümündeki haberleri güncellemelerine yardımcı olacaktır. özellik Facebook’un Simple Pro’su, kullanıcılara Facebook’un bile sahip olmadığı birçok olağanüstü özellik getiriyor. 

 Kullanıcılar, Facebook’u bir bilgisayarda kullanmaya benzer bir deneyime sahip olacaklar. “Facebook için Simple Social Pro Apk ve daha fazlası” için bu uygulamayı yüklemek için yaklaşık 4 dolar ödemeniz gerekiyor. Bu, Facebook yerine kullanmaya değer bir uygulama olurdu.

Simple Social Pro Apk nasıl kullanılır?

 Temel olarak, bu özellikle Facebook için bir uygulamadır, arayüz tasarımı Facebook’tan farklı değildir ve kullanıcılar çok fazla zaman harcamadan kolayca başlayabilir. .Yukarıda belirtildiği gibi, Simple Pro Apk Facebook, “Facebook için Simple Pro ve daha fazlası”nın mobil web sürümü olarak, arkadaşlarınızla sohbet etmek için fazladan pil tüketen uygulamalar (Messenger gibi) yüklemeye gerek kalmadan Facebook benzeri erişim ve mesajlaşmayı içerir.

 Ayrıca Messenger entegre edilmeli mi, daha mı uygunsuz? Akıllı Yer İmleri: “Facebook’ta Gezinme”ye odaklandığınızda, ilginizi çeken sayfalar veya gruplar görebilirsiniz, ancak yine de bu gönderileri nasıl kaydedeceğinizi bilmiyorsunuz.

 Bu özellik, kullanıcıların sayfalara ve ilgilendikleri gruplara yer işareti koymasına ve ardından bunları Akıllı Yer İşaretleri bölümüne kaydetmesine yardımcı olur, böylece kullanıcılar bu sayfalara hızla erişebilir ve haberleri kontrol edebilir.

Simple Social Pro Apk Reklamsız!

 Haber veya video izlerken, rahatsız edici reklamlar veya sponsorlu gönderiler tarafından rahatsız edilmeniz ve tüm reklamların sonuna kadar yayınlanmasını beklemeniz şaşırtıcı değildir. Hal böyle olunca bu özellik, kullanıcıların sponsorlu reklamları ve gönderileri engellemesine olanak tanıyarak, kullanıcıların Facebook’ta gezinirken veya video izlerken rahatça devam etmelerini sağlayacak.

 Elbette, yine de reklam görmek istiyorsanız, yine de ayarlardan bu özelliği tekrar açabilirsiniz. Özel Renk: Bu özellik sayesinde, kullanıcılar uygulama arayüzünün rengini en sevdikleri renge göre özgürce değiştirebilirler ve bu da arayüzünüzü görüntülerken daha belirgin hale getirir. Ayrıca gece modunu ayarlayarak pil gücünden tasarruf edebilir ve gece kullandığınızda gözlerinizi dinlendirebilirsiniz.

– Görüntüleri ve videoları indirin: İndiremediğiniz telif hakkıyla korunan videolardan bahsetmeye gerek yok, Facebook’ta video indirmeden önce birçok karmaşık adımdan geçmeniz gerekiyor. Ardından, bu uygulamayla kolayca entegre olan bir video indirme özelliğine sahiptir. İşiniz indirmek istediğiniz videoya tıklamak ve ardından indirme simgesine tıklamak. Gizlilik: Diyelim ki birisinin iletişim kurmak veya kısa mesaj göndermek için telefonunuzu ödünç almasına izin verdiniz, ancak başkalarının bilgilerinizi Facebook’ta görmesinden korkuyorsunuz. Bu uygulama, uygulamayı etkinleştirmek için 4 PIN şifresi veya parmak izi taraması yaparak bu tür durumlardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Bu, kişisel hesabınızın güvenliğini artırmaya yardımcı olacaktır.

 Simple Pro Özellikleri Nelerdir?

Bildirim; Bu özelliği kullanarak, kullanıcılar bir uygulamaya erişmeden telefonun ana ekranında görüntülenen bilgileri görebilir, gazete okuyabilir ve metin mesajlarını okuyabilir.

Simple Social Pro v12.0.5 APK (Full) Bedava!

 Facebook’un mavi ve beyaz olması gibi, baskın renklere sahip olması, kullanıcıların tanıdık hissetmelerine, daha kolay görülmesine ve çok açık olmamasına yardımcı olacaktır. Uygulama, her biri farklı alt kategorilere sahip 3 ana bölüme ayrılmıştır. 

Mesajın ilk bölümü, uygulamayı açtıktan sonra en büyük tasarıma sahip olan ve ekranın ortasında yer alan “Ana Sayfa” bölümüdür. Bu bölümde, kullanıcıların mesaj panolarını, arkadaşlarıyla mesajlarını görüntülemelerine ve orada yayınlanan videoları izlemelerine yardımcı olacak küçük bölümler olacaktır. 

Simple Social Pro v12.0.5 APK (Full) İndirme

İkinci kısım ise yukarıda bahsedilen akıllı etiketler, grup üyeliği, ayarlar vb. hakkındadır. “Keşfetmek” için çeşitli öğeleri kullanın, örneğin geri kalanı “Destek” olarak adlandırılır, bu bölümde kullanıcılar diğer birçok sosyal ağ uygulamasına hızlı bir şekilde bağlanabilir veya kullanıcılara daha fazlasını sağlayabilir. Kullanırken rahatlama seçeneği.

Simple Social Pro Apk Bedava İndir.

Bu, kullanmanız gereken harika Facebook uygulamalarından biridir. Uygulama, Facebook’ta olmayan birçok yeni özelliğe erişmenizi sağlar. Arkadaşlarınızla etkileşim kurarken ve sosyal ağlarda haberleri güncellerken birçok rahatlatıcı anın tadını çıkarın. Öyleyse neden şimdi “Facebook için Simple Social Pro ve daha fazlasını” indirmeden önce tereddüt edin.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir