Telegram Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır?

 Telegram, piyasaya sürüldükten sonra ün kazanan devasa bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp’tan farklı olarak, bir Telegram grubundaki kişi sayısında bir sınırlama verilmemektedir. 

Telegram Mesaj Atma Engelini Kaldırmak!

Telegram mesaj engelini kaldırma

Birçok sosyal medya uygulaması veya WhatsApp uygulaması gibi, Telegram’da iletişim kurmak istemediğiniz kullanıcıları engelleyebilirsiniz. Bazen insanlar kızgın oldukları kişiyi serbest bırakabilir (mesajlaşma izni verebilir) veya basit tabirle engelini kaldırabilir. 

Bu durumda Telegram mesaj engeli nasıl kaldırılır? Bu sorunun cevabını inceleyeceğiz. Telegram mesaj engelini kaldırma 2022 işlemi detayları yazımızda yer almaktadır. 

Telegram mesaj engeli ne demek? 

Telegram mesaj engeli, konuşmak istemediğiniz kişilerin size mesaj atmasını engelleyen bir özelliktir. Telegram mesajlaşma uygulamasında çalışır. Bu engelleme sayesinde artık sevmediğiniz kullanıcılar sizi rahatsız etmeyecektir.

Bu şekilde tacizcilerden, dolandırıcılardan ve hatta nefret ettiğiniz insanlardan uzak durursunuz. Telegram mesaj engeli nasıl silinir? Telegram spam kaldırma; Telegram mesajlarının engelini açmak oldukça basit bir işlemdir. 

Telegram Mesaj Engeli Nasıl Kaldırılır?

Telegram spam kaldırma 2022

Bu süreçte sizden ricam yazılanları adım adım uygulamanızdır. Bu kişiyi yanlışlıkla şikayet etmek veya diğer kullanıcıları engellemek istemezsiniz. Telegram Mesaj Engelini Açma

Telefon Telegram mesajlarının engellemesini kaldırmak için uygulamaya girin. Altta bir dişli olmalı. Ayarları belirtmek için bu dişliye tıklayın. Ardından gizlilik ve güvenlik bölümüne gidin. Bu bölümde “Engellenen Kullanıcılar” bölümünü göreceksiniz. Bu alanda engellediğiniz tüm kullanıcıları görebilir ve dilerseniz tek tek engellerini kaldırabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Veya mesajlaşmak istediğiniz kişiyi “kişilerime ekle” diyerek, onunda sizi kendi kişilerine eklemesi sonucu mesajlaşabileceksiniz. Mesaj atamıyorum nasıl beni kişilerine eklemesini isteyeceğim? Diye sorduğunuzu duyar gibiyim.  

Eğer karşıdaki kişi ile mesajlaşmak istiyorsanız ve onu kişilerinize eklemeniz halinde hala Telegram mesaj atma engeli devam ediyorsa aileden birinin Telegram hesabı ile ona yazıp; sizi kişilerine eklemesini isteyebilirsiniz. 

Telegram plus indir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir