WhatsApp Engel Kaldırma 2022 | Karşıdakinin Attığı Engeli Kaldırın!

 WHATSAPP’TA ENGEL NASIL KALDIRILIR?

Gelelim asıl soruya! Evet, birisi sizi WhatsApp’ta engellese bile onlara tekrar ulaşabilirsiniz. Peki nasıl? İşte bu: Biri sizi WhatsApp’ta engellediyse, onunla iletişim kurmanın veya ona mesaj göndermenin iki yolu vardır.

 Yapmanız gereken ilk şey; Mevcut WhatsApp aboneliğinizi kapatınız. Ancak aboneliğinizi iptal ettiğinizde tüm gruplardan otomatik olarak çıkış yapacaksınız, oluşan olumsuzluklardan siz sorumlusunuz. 

 Ardından, bir hesabı yeniden oluşturmanız gerekir. Bu işlemle beraber, sizi engelleyen kişinin engellemesi kaldırılacaktır.

WhatsApp Engel Kaldırma Yöntemi 2022!

 İkincisi daha uzun olan yöntemdir, bu yöntemi uygulamak için güvendiğiniz bir üçüncü kişinin olması gerekir. Üçüncü kişinin yeni bir WhatsApp grubu oluşturması ve engellenen kişileri ve engellenen kişileri gruba eklemesi gerekir. Daha sonra gruptan ayrılır ve engelsiz bir sohbet ortamı sağlar. Üçüncü kişi böylece bir köprü görevi görür. Böyle bir nevi engelsiz bir ortam oluşur.

 Bundan sonra, özel bir konuşma yapmak istiyorsanız, sizi ekleyen kişiden gruptan ayrılmasını isteyin. Artık sizi kimin engellediğini görebilir ve grup üzerinden mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

WhatsApp Fake Numara İle Engel Kaldırtma (Aşma) Yöntemi -3

 Basit bir örnek verecek olursak; eski sevgiliye mesaj atmak istediğimizde bazen sahte bir numaraya ihtiyacımız olabilir. Engeli kaldırmakla uğraşmak istemeyeniniz de olabilir. 

Bu noktada, sahte numaralar almamızı sağlayan bazı web siteler ve uygulamalarla karşılaştık. Buradan numara alıp yeni bir WhatsApp hesabı açmanızı sağlayan web sitesine gidebilirsiniz. Bu numaralar ücretlidir ve sizi engelleyen kişilere mesaj atma olanağı sağlamaktadır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir