Auroa Store – Apk İndirme Son Sürüm

 Aurora Store, Play Store arasında pek bi fark olmayan; aynı özellikleri barındıran, fakat biraz daha zarif ve işlevsel bir arayüzden yaratılmış bir Play Store ekidir. (Diyonex’te de bulunuyor). Bir ek olmasına rağmen, temel olarak aynı uygulama ve Google Play’de herhangi bir APK teklifini bir Google Play hesabı olmadan indirmenize olanak tanır. Google Play benzeri uygulamalar kategorisinde gösterilebilecek ilk uygulamanın bu olduğunu söyleyebiliriz.

Aurora Store Apk Son Sürüm Nedir?

Aurora Store, Google Play ile aynı bilgileri içerir. Bu uygulamayla, uygulama açıklamalarını, ekran görüntülerini, güncellemeleri, diğer kullanıcıların yorumlarını görüntüleyebilir ve APK’ları tek bir dokunuşla doğrudan cihazınıza indirebilirsiniz. 


Sadece bu değil, sürüm numarasına sahip olduğunuz sürece uygulamaların eski sürümlerini de arayabilirsiniz. Google Play olmadan uygulama indirme hakkını size Aurora Store verir.

Aurora Store Apk İndirme!

Tüm bu özelliklere ek olarak Aurora Store, cihazınıza yüklediğiniz uygulamaları yönetmenizi kolaylaştırır.

 Uygulamayı Aurora mağazasından yükledikten sonra APK’nın otomatik olarak silinmesini isteyip istemediğinize ek olarak, uygulamada yeni güncellemeler olup olmadığını kontrol edebilir ve uygulamanın güncellemelerini engelleyebilirsiniz.

Genel olarak, Aurora Mağazası iki işlevi yerine getiren ilginç bir uygulamadır. Birincisi, Google Play’de bulunan hemen hemen tüm APK’ları kolayca indirebilir ve ikincisi, cihazınızda bulunan uygulamaları kolayca yönetmenizi sağlar. Tüm bunları güzel ve sezgisel bir arayüz aracılığıyla yapabilirsiniz.

Aurora Store Apk Tıkla İndir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir