Telegram Abone ve Üye Arttırma Yöntemleri Mükenmmel!

WhatsApp’ın gizlilik ilkesinden sonra büyük bir ilgi toplayan Telegram mesajlaşma uygulaması birçoğumuzun eğlenceli vakit geçirdiği bir uygulama olmuştur. Hatta bazı kullanıcılar kanallar veya gruplar açıp kullanıcı kitlesi toplayıp bunu sohbete ve eğlence çeviriyor. 

Bazı Telegram kullanıcıları ise yeni açtığı kanal veya gruplarda gelişme peşindedir. Sizde bunlardan biriyseniz doğru yere geldiniz.


 Telegram abone ve üye arttırma yöntemleri Hatta Telegram abone arttırma yöntemleri nelerdir? Sorusu için doğru yere geldiğinizi açıkça söyleyebilirim. Telegram abone kasma zor bir işlem değildir. Ancak bunun için yapmanız gereken Telegram kanalınıza hitap eden insanları bulmaktır. Kanalınızın veya grubunuzun içeriğine hitap eden kitleyi bulduğunuz zaman çok rahat bir şekilde abone artışı yaşayacaksınız.

 Peki Telegram kanalı geliştirme adına yapılacak bu müşteri bulma işlemini nasıl yapıyoruz kısaca demek istiyorum ki bize hitap eden üyeleri nereden bulacağız kanalımıza abone olacak insanları nereden toplayacağız kimlerin ilgisini çekebileceğimize dair veriye nereden erişeceğiz.

Telegram abone arttırmanın yolları;

1. Telegram Topluluklarına Katılın Ve Reklam Yapın

 Açtığınız kanal ile ilgili, açtığınız kanala benzer diğer başka gruplara katılıp oradaki insanlara bir kanalınızın olduğunu katılmak isteyenlerin size ulaşması gerektiğini yazarak belirtebilirsiniz. Bu mutlaka merak edenler için kanımıza da ayrı bir avantaj olacaktır.

2. Telegram Adına Açılmış Web Sitelerine Kendi Kanalınızı Ekletin

Bu yöntem o kadar etkilidir ki şu an piyasadaki en büyük Telegram kanallarının birçoğu Bu yöntem ile yüz binlerce abone kazanmıştır. Şimdi hemen Google arama yerine Telegram kanalları diye aradın ve sıralamada çıkan web sitelerini göz atın kendi açtığınız kanalı dair bir arama yapmanızı öneririz her neyse web sitesine girdiğinizde karşınıza Telegram kanalı veya gruplara çıkacaktır bunların arasına eklenebilirseniz eğer kanalınız bomba gibi patlayacaktır. Ve tabii ki Google da üst sırada çıkan Bir web sitenin içerisine eklenmek içi o web sitenin sahibine ulaşmanız gerekiyor. Web senin sahibine kanalınızı para karşılığında oraya eklenmesini talep edebilirsiniz. Rica ederseniz belki ücretsiz şekilde bile ekleyebilir. 

3. Kanalınızı İçeriğinize Hitap Eden Her Yerde Paylaşın

Örneğin oyunlar ile ilgili bir Telegram kanalınızın olduğunu düşünelim bu Telegram kanalının aboneleri ile nasıl artırabilirsiniz? Tabii ki oyunlar ile ilgilenen insanlara ulaşarak değil mi? Evet. Instagram sayfaları Facebook grupları aracılığı ile Oyun sayfalarını takip eden herkesin mesaj atabilir onlara kanalıyla katılması konusunda ricada bulunabilirsiniz eminiz ki kanalınıza katılacaklardır. Postların altına yorum olarak paylaşabilirsiniz. 

4. Gerekirse Başlamadan Göz Boyayın

 İnsanlar genel olarak abonesi düşük kanallara katılmayı pek tercih etmezler doğrusu. Bu kötü algıyı kırmak için internetten Telegram aboneleri satın alabilirsiniz (buraya tıklayarak) aldığınız aboneler ister bot ister gerçek olsun yeter ki göz boyayın ve insanlara onların boş bir kanalda olmadıklarını abone değerinin yüksek olduğu bir kanala katıldıklarını önemsediklerini hissettirin. 

 Bu biraz psikoloji dalıyla da alakalı ama denedikten sonra bunun etkisini gözlerinizle göreceksiniz. Hatta belki bunu siz bile yapıyorsunuzdur? Az beğeni alan gönderileri beğenmeyip geçmek aslında güzelmiş çok beğenilse beğenirdim doğrusu dediğiniz hiç olmadı mı?

5. Diğer Kanallar İle Karşılıklı Abone Kasımı Yapın

Kanalınızın içeriği ile benzer diğer kanalların adminleri ile iletişime geçin ve ınstagram’daki SFS ile birbirinizi her iki kanalda paylaşarak abone kalsın. Ben seni paylaşayım sende beni paylaş beraber gelişelim mantığı ile hareket etmeniz ikinizi de ileri taşıyacaktır. Birbirinize bedava reklam yapmak gibi düşünebilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir