AVG AntiVirus Ücretsiz Antivirüs Programı

 AVG AntiVirus Android, cihazınızı Android cihazlarda giderek yaygınlaşan güvenlik tehditlerinden korumak için kalıcı bir koruma duvarı oluşturan bir virüs arındırma, uzaklaştırma uygulamasıdır. 

Bedava antivirüs programı; AVG AntiVirus İndir

 AVG tarafından geliştirilen bu muhteşem uygulama, tekrar AVG’nin antivirüs veritabanını kullanır ve tek bir amaç için özelliklerle donatılmıştır: akıllı telefonları korumak. Muhtemelen en iyi yanı, telefonunuzu her zaman koruma yeteneğidir. 

PİL ÖMRÜNÜ UZATAN UYGULAMAYA BAKMAK İÇİN TIKLA.

 Kurulumdan sonra göreceğiniz bir diğer kullanışlı özellik ise Klasik Analiz özelliğidir. Antivirüs programı olan AVG AntiVirus, her seçeneğin avantajlarını ve etkililiğini tarttıktan sonra, hızlı tarama veya tam tarama arasında seçim yapabilirsiniz. 

 Analiz sırasında keşfedilen tehditler yok edilir veya karantinaya alınır. Her iki durumda da, sorun ne olursa olsun, Android için AVG AntiVirus 2019, ne yapmanız ve nasıl yapmanız gerektiği konusunda sizi uyaracaktır.

AVG Internet Security

Bilgisayar analizinde olduğu gibi, analizi tehlikeli veya virüslü olduğunu düşündüğünüz uygulamalarla sınırlayabilirsiniz. Uygulama, virüs ve kötü amaçlı yazılım korumasına ek olarak, cihazınızın yerini belirlemenize de yardımcı olabilir. 

AVG AntiVirus İndir.

 Program, telefonunuzu nerede bıraktığınızı bulabilmeniz için Google Haritalar ile çalışır. Android için AVG AntiVirus 2019, şüphesiz Android için en iyi antivirüsdür. Birçok kullanışlı ve kaliteli özellik sunar ve programdan en iyi şekilde yararlanmak için gezinme sağlar.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir