Clash Royale Nasıl Oynanır? Clash Royale Apk Son Sürüm

 Clash Royale Apk Hile Nasıl Oynanır?

 Daha önce hiç Clash Royale oyununu oynadınız mı? Bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu yazıda son zamanlarda yeniden daha çok oynanmaya başlanan Clash Royale Apk oyunundan bahsedeceğim.

 Clash royale oyunu supercell şirketi tarafından oluşturulan oyunlardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Clash Royale Apk son sürüm online oynanan bir oyundur. 

Clash Royale APK 2022 oyunun kitlesi 5 sene önce bir anda oldukça artmış, o zamanlar en çok oynanan oyunlar haline gelmişti. Şu an da tekrar o noktaya geldiğini görmemiz mümkün. Son zamanlarda Clash Royale oyununun tekrardan hareketlendiğini görüyoruz.

Clash Royale Apk 2022

Clash Royale Apk 2022 oyununun mantığı aslında oldukça basit…

 Oyunda üç adet kule bulunuyor ve bu kulelere en çok hasar verebilen oyuncu savaşı kazanmış oluyor. Savaşmadan önce kendinize bir sürü savaşçı içerisinden savaşçılar seçerek bir deste oluşturuyorsunuz. 

 Ardından diğer oyuncuların desteleriyle savaşıp kupa kazanıyorsunuz bu Clash Royale Apk 2022 versiyonunda önemlidir. Bu kupalar ile birlikte arenalar üzerinde ilerliyorsunuz. Arenanız yükseldikçe oyun daha çok zorlaşıyor. Savaşçıların her seviyesini yükselttiğiniz zaman bu sizin oyun içi seviyenizi arttırmış oluyor.

Clash Royale Sınırsız İksir 2022

 Savaş sırasında yok etmiş olduğunuz her bir kuleden bir taç kazanmış oluyorsunuz. Bu taçlar sayesinde Clash Royale sınırsız iksir mümkün müdür? İçerisinde bulunan taç sandıklarını açıyorsunuz. 

Ayrıca oyun içerisinde yapmış olduğunuz savaşı kazanmanız durumunda oyun size en kötüsü gümüş sandık olmak üzere çeşitli sandıklar veriyor. Bunun dışında kupa yolu üzerinde ilerlemeniz durumunda da sandıklar açıyorsunuz. Bir sürü farklı şekilde sandık açarak karakterlerinizi yükseltiyorsunuz.

 Clash Royale sınırsız iksir hilesi tam bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunda kafa çalıştırmamız gerekebiliyor. Çünkü rakibin yaptığı taktikleri olabildiğince iyi bir şekilde savunmamız ve bunun yanında atağı da iyi bir şekilde yapabilmemiz gerekiyor. 

Clash Royale Sınırsız Taş Son Sürüm

Bu oyun içerisinde oluşturulan destelerin oldukça önemli olduğunu söylemek mümkün. Bazı oluşturulan desteler oyun içerisinde daha iyi savaşmanızı sağlıyor. 

 Deste içerisinde kartların birbirine uyum sağlaması gerekiyor ve bununda yanında ortalama iksir bedelinin düşük olması da bu konuda oldukça yarar sağlıyor. Aynı zamanda karşı taraftaki oyuncunun en çok kullanacağı kartları düşünerek, bu kartları en iyi savunacak kartları destenize eklemeniz size büyük bir artı sağlıyor. 

Clash Royale Apk İndirme Son Sürüm Güncel 2022!

 Karşı taraftaki oyuncuların ağırlıklı olarak kullanmış oldukları kartlar arenadan arenaya değişiyor. Bu yüzden bu oyunu hep aynı deste üzerinde ilerletmenin mümkün olmadığını söylemek mümkün. Genelde bir deste belli bir kupa miktarınca işe yaradıktan sonra daha sonra daha etkisiz bir konumda durmaya başlıyor. 

Buradan Clash Royale apk – Sınırsız İksir indirmeye başlayabilirsiniz.

Bu durumda en iyi desteyi oluşturmak savaş sırasında daha rahat oynamak için büyük kolaylık sağlıyor. Bu oyunda çok sinir bozan ya da çok mutlu eden anlar yaşanabiliyor. Maçın uzaması durumunda ani ölüm kısmında maç oldukça heyecanlı bir duruma dönüşebiliyor.

Clash Royale Her Şey Sınırsız Mod Apk!

 Bazen öyle maçlar dönüyor ki kazanan taraf karşı tarafa bravo diyerek saygı duymayı ihmal etmiyor. Bu Clash Royale her şey sınırsız mod versiyonu hem eğlendiriyor hem de delirtiyor diyebiliriz. Son zamanlarda clash royale oyununun kitlesinde görülen artış hiç te şaşırtıcı bir durum değil.

 Çünkü oyundaki savaşların kısa süreli olması ve savaşların insanlara zevk veriyor olması belli bir kitlenin oyuna geri dönmesine yardımcı oluyor. Bunun dışında oyunun strateji üzerinde kuruluyor olması oyunu keyifli bir hale döndürebiliyor. Oyun içerisinde sıradan, ender, destansı ve efsanevi olmak üzere 4 farklı rütbede karakter grubunun yer aldığını söyleyebiliriz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir