Colorize Pro Apk – Siyah beyaz fotografları renklendirme

 Siyah beyaz fotoğrafları renklendirme konusunda internette sıklıkla başarılı çalışmalar görüyoruz. Ancak ailenizin nostaljik fotoğraflarını renklendirmek için gelişmiş Photoshop becerilerine ihtiyacınız yok. Photomyne tarafından geliştirilen bir uygulama olan Colorize apk, bunu sizin için otomatik olarak yapar. 

Colorize Pro Apk Nedir?

 Tek yapmanız gereken fotoğrafınızı uygulamaya yüklemek. Uygulama gerisini saniyeler içinde halleder. Bazen, beyaz alanlardaki küçük hatalara rağmen, uygulama fotoğrafı başarılı bir şekilde renge dönüştürebilir. 

Fotoğraf ve video düzenleme uygulamasına göz atın.

 Ayrıca doğrudan uygulamadan fotoğraf çekebilirsiniz. Bunun için kamera iznini açmanız gerekiyor. Nostaljik ve Siyah Beyaz fotoğraf reklendirme uygulaması Ne yazık ki, siyah beyaz fotoğrafı otomatik boyama uygulaması şu anda yalnızca iOS cihazlar için kullanılabilir.

Siyah Beyaz Fotoğrafları Reklendirmek Mümkün Müdür?

  Ayrıca uygulamanın Colorize ücretsiz olarak indirilebilen ücretli bir sürümü de bulunmaktadır. Evet, siyah beyaz fotoğrafları renklendirmek mümkündür. Android kullanıcıları için uygulamanın önümüzdeki dönemde Play Store’a gelmesi bekleniyor. Ancak, Android kullanıcıları tarayıcı tabanlı bir alternatif kullanabilir.

Uygulamayı tanıtmak için fotoğraflarınızı Photomyne’nin web sitesinde de renklendirebilirsiniz. Buradan erişebileceğiniz web sitesinde “Fotoğraf Yükle” seçeneğine tıkladıktan sonra bilgisayardan veya telefondan kaydedilmiş siyah beyaz bir fotoğrafı sisteme yükleyebilirsiniz. Sisteme fotoğraf yükledikten sonra “Fotoğrafı Renklendir” seçeneğini seçip saniyeler içinde renge dönüştürebilirsiniz.

 Ardından fotoğrafı bilgisayarınıza kaydedebilir ve “fotoğrafı kaydet” diyerek arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 

Buraya Tıklayarak Colorize Pro Apk ücretsiz indirebilirsiniz.

Haberin üst kısmındaki videoda uygulamanın nasıl çalıştığını görebilirsiniz. Haberin devamında iOS kullanıcıları için indirme linki var.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir