ÇÖP ADAM SAVAŞLARI – GEÇMİŞİN MİRASI 2022 MOD APK – PUAN HİLESİ – ELMAS

Çöp Adam Savaşı Sonsuz Elmas Mod APK 2022.1.14 İndir

Stick War Legacy Apk, mobil oyun dünyasının en popüler oyunlarından biridir ve oldukça büyük bir oyuncu kitlesine sahip olmayı başarmıştır.

 Çöp Adam dünyasına girmeye hazır mısınız? Güçlü stratejik yeteneklere sahip bu oyunun tek amacı İnamorta adlı bir dünyanın hükümdarı olmaktır. Her bölgenin kendine özgü saldırı ve savunma yöntemleri vardır. Her topluluk, ilkelerinin doğru olduğuna inanır ve onlar için savaşır.

 Çöp Adam ordunuzla sopa savaşları, savaşa katılabileceğiniz birçok farklı bölgede gerçekleşecek. Stick War Legacy Mod İndir Stick War Mod Apk oyununda amacınız düşmanlarınızı alt etmektir.

ÇÖP ADAM SAVAŞLARI – GEÇMİŞİN MİRASI 2022 MOD APK NEDİR?

 Bunun için silah, kılıç, ok veya bıçak gibi eşyaları kullanabilirsiniz. Oyunda kılıç, ok ve bıçakların yanı sıra büyü gibi özel yetenekleri de kullanabiliyorsunuz.

 Mızrakçı, okçu, asker gibi farklı çöp adam karakterlerini yöneterek stratejik hamleler yapmaya çalışın ve düşmanları yenerek ganimet kazanın.

Stick War Legacy Mod Apk Son Sürüm Android 5 ve üzeri akıllı telefonlar ve tabletler gibi tüm cihazlarda çalışır. Oyunun son sürümünde hileli oyunlar oynayabileceğiniz hile modu bulunmaktadır.

Stick War Legacy Mod Apk – PUAN HİLESİ – ELMAS Hilesi

 Oyunda paranızı harcadığınızda paranızın azalmadığını aksine arttığını görebilirsiniz. Stick War Legacy Apk nasıl kurulur? Aşağıdan indir bağlantımıza tıklayın. 

Birkaç saniye sonra sizi Yandex Disk indirme bağlantısına götürecektir. yeni işlev:

 • Görev Modu: Her Cuma yeni seviyeler! 

Stick War Legacy Mod Apk İndir 2022

 • Düzeni korumak kolay değildir. Birçok ödül içeren destansı stil haritası

 • Tüm zorluk seviyelerinde normal, zor ve imkansız taçların kilidini açın! 

• Birçok yeni oyun türü seni bekliyor: Gün Batımından Önce Kazan, Üçlü Bariyer Paraları, Yaşam ve Ölüm, Anita Sağ, Mini Patronlar ve daha fazlası! 

• Oklar artık tüm birimlere nüfuz edebilir, ayrıca yeni ve geliştirilmiş kan efektleri ve hasar animasyonları.

Ana özellik: 

• Klasik Sefer – Bir Düzen İmparatorluğunun Doğuşu. Artık 6 bonus sahibi var.

 • Sonsuz ölü zombi hayatta kalma modu! Kaç gece dayanabilirsin? 

Çöp adam savaşları her şey sınırsız versiyonunu cihazına indirmek için tıkla.

• Yarış Modu! “Inamorta Crown” kupasını kazanmak için düzinelerce AI rakibine karşı oynayın! Kaplamalar artık tüm karakterler için mevcut! Her biri kendine özgü avantajlara sahip güçlü silahların ve zırhların kilidini açın.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir