Insta Aero apk – Mod Insta Aero Özellikleri Nelerdir?

 Instagram’ın yeni modu Instagram Aero yepyeni özellikleri ile sizlerle!

Günlük hayatımızda en çok kullandığımız sosyal medya uygulaması olan Instagram şimdilerde ise; Instagram Aero özelliği ile bizlerle! İnsanlara ulaşabilmenin, yeni insanlar tanımanın, kendimizi tanıtmanın, başkaları tarafından beğenilmenin ve başkalarının bizi görüp beğenebilmesinin en iyi aracı Instagram. 

Instagram uygulaması, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulamasıdır. Instagram uygulaması, bu uygulamaya sahip olanların fotoğraf veya video gibi kısacası medya yüklemelerine izin vermektedir. Yüklediğiniz fotoğraflar ve videolar filtrelerle, kullanacağınız Hashtagler ve dilerseniz coğrafi konum etiketleme ile düzenlenebilir. Gönderiler herkese açık olmakla birlikte önceden onaylanmış takipçilerle paylaşılabilir.

INSTAGRAM PLUS APK YAZISINI TIKLA OKU

6 Ekim 2010 tarihinde piyasaya sunulan Instagram uygulamasının yazarları Kevın Systrom ve Mike Krieger’dir. Instagram uygulamasının işletim sistemi ise; İOS 10.0 veya sonraki sürümler olmakla birlikte Android 4.1 veya sonraki sürümler. Aynı zamanda Windows Phone 8 üzerinden de Instagram uygulamasına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz!

Peki nedir bu Instagram Aero? 

Günlük hayatımızda, zamanımızın çoğunu sosyal medya uygulaması olan Instagram’da harcamamıza rağmen bizi çoğu şeyden kısıtlıyor. Sizde farketmişsinizdir ki; Instagram üzerinden izlediğimiz videoları ileri geri sarma özelliği yok.

 Peki Instagram Aero özelliği ile birlikte bu imkana sahip olmak istemez misiniz? İster dediğinizi duyar gibiyim… 

 Sizde benim gibi düşünüyorsanız eğer; benim gibi sizlerin de yardımına Instagram Aero Mod APK yetişiyor! Instagram’da olmayan çok fazla sayıda özellikleri bizlere sunan Instagram’ın modlanmış, güncellenmiş halidir Instagram Aero.

Instagram Aero özellikleri nelerdir? 

Merak ettiğiniz kişilerin profil fotoğraflarına basılı tutarak yakınlaştırabilirsiniz. Sevdiğiniz, hoşunuza giden gönderileri mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. 

 Gönderinizin veya herhangi birinin gönderisinin altındaki yorumları kopyalayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle, arkadaşlarınızla, aile fertlerinden biriyle mesajlaşırken sohbet arka planınıza bir resim seçebilirsiniz. Böylelikle edilen sohbetler çok daha keyifli olacaktır! 

 Hesap ekleme sınırına mı takıldınız? Merak etmeyin. Instagram Aero özelliği ile birlikte hesap ekleme sınırını kaldırarak hesap açabilirsiniz. Sizi merak eden fakat bu merakı gizlemek istediğiniz kişilerden DM üzerinden ‘’yazıyor’’ ibaresini kolaylıkla ayarlayıp, kaldırıp, gizleyebilirsiniz.

GB INSTAGRAM MOD BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

  Sizde Instagram reklamlarından bıktınız öyle değil mi? Bununda çözümü yine her şeyde olduğu gibi Mod Instagram Aero özelliği ile birlikte sizlerle. Insta Aero özelliği ile birlikte reklamları devre dışı bırakabilirsiniz, dilediğiniz şekilde rahatlıkla gezinebilirsiniz. 

Canlı yayına katılmasını gizleyebilirsiniz, böylelikle arkanıza yaslanıp canlı yayın keyfini doyasıya izleyebilirsiniz. Tıpkı ‘’yazıyor’’ ibaresini kaldırdığınız gibi ‘’görüldü’’ ibaresini de tek bir butonla kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz.

Peki Instagram Aero Nasıl İndirilir?

Oldukça basit! Eğer sizde Instagram Aero APK özelliklerinden yararlanıp, kesintisiniz bir şekilde Instagramın keyfini çıkarmak istiyorsanız, yapacağınız şey çok kolay. Instagram Aero’yu indirmek için aşağıdaki butonları kullanın ardından indirmeye başlayabilirisiniz. 

Bu işlemden sonra uygulama sizden bir paket seçmenizi isteyecek? Peki bu paketler neler midir? Kısaca bahsedeyim. Bu kısımda 2 çeşit paket var. İkisi arasında pek bir özellik farkı yok ancak 1 numaralı paketi kurmak istiyorsanız mobil cihazınızdan orjinal Instagram uygulamasını kısıtlamanız gerekmektedir. 

 Ben 1 numaralı paketi istemiyorum, orijinal Instagram uygulamamı kısıtlamak benim işime gelmiyor diyorsanız eğer; 2 numaralı paketi kurabilirsiniz, böylelikle orijinal Instagram uygulamanızı kısıtlamanıza gerek kalmayacak.

Bunca özellik nasıl mı kurulur?

İndirmiş olduğunuz Instagram apk dosyasını açın ve kurmaya başlayın!,

Buradan Insta Aero Apk indirebilirsiniz.

Peki daha neyi bekliyorsun? Telefonunu eline al ve Instagram Aero’nun bütün özelliklerini edin, uygulamanın tadını çıkar!

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir