Instagram Beğenileri gizleme Beğeni Sayısı Nasıl Gizlenir?

 Instagram’ı genellikle yeni ve yaygın olarak kullanılan hizmet, sağlanan güncellemeleri veya normal kullanımdaki gelişmeleri ile tanıyoruz.

Instagram beğenileri nasıl gizlenir öğrenmek istiyorsanız yazımızı sonuna kadar dikkatle okuyunuz.

Instagram Beğeni Sayısını Gizlemek Mümkün Müdür?

Instagram'da beğeni sayımı nasıl gizlerim?

Instagram son zamanlarda yeni araçlar tanıttı ve bu makale Instagram beğenilerini nasıl gizleyeceğinizi öğretiyor. Bizimle kalın

Bu makale Instagram’ın resmi hesabından elde edilen bilgiler ve doğru içerik içeriyor.

Günümüzde Instagram’da beğeni almak ve çok beğenilmek çoğu kişiye önemli ancak bazı kullanıcılar gizlilik nedeniyle gönderilerini beğenen sayı ve kişileri göstermemeyi tercih ediyor.

İnstagram süre beklemeden isim değiştirme haberini okumak için tıkla.

Instagram’da yeni bir özellik olan gönderideki beğeni gizlemesi bu kullanıcılara bu ımkanı sağlıyor.

Bu özellik, diğer Instagram özellikleri gibi kademeli olarak tüm kullanıcılar için aktif hale getirilecek o zaman eğer bu özellik sizin hesabınızda açık değilse kısa bir zaman da açılacağı anlamına geliyor.

Beğenileri gizleme özelliğinin Instagram’a eklenmesiyle, gönderideki beğeni sayısının artık önemli olmadığı ve bunu kullanıcılardan sonsuza kadar gizleyebileceğiniz ve

 Instagram’ın da beğendiği izleyicilerin ilgisini çekecek kaliteli içerikler üretmeye çalışabileceğiniz söylenebilir. Bu nedenle, gönderinizin beğenilerini artırmayı düşünmek için içeriğinizin kalitesini artırmak daha iyidir. kalite her zaman daha önemlidir. Bu yüzden Instagram beğeni gizleme işlemi mantıklıdır.

Instagram Beğeni Sayısı Kapatma 2022

instagram beğeni kapatma

Diğer özelliklerde olduğu gibi Instagram’da beğeni sayısı kapatma özelliği de aynı şekilde sınırlı sayıda kullanıcıya sağlanmış ve ardından kısa bir süre içerisinde herkesin kullanımına açılmıştı. Buna dayanarak ve bu bölümde size Instagram fotoğrafı beğenenleri gizleme nasıl yapılır öğreteceğiz.

İnstagram silinen mesajları geri getirme haberini okumak için tıkla.

Instagram gönderileri için yüksek beğeni almak bazı kullanıcılar için çok önemli olsa bile Instagram, görülen beğeni sayısını kademeli olarak sınırlamayı amaçlıyor. Beğeni sayısı gizleme bazı Instagram hesapları için aktif hale gelmiştir. Instagramda fotoğrafı kimin beğendiğini nasıl kapatırız? Sorusuna cevap olarak aşağıdaki adımları uygulayın

Instagram Fotoğraftaki Beğeni Sayısı Nasıl Kapatılır ? 

Fotoğrafları beğenenleri kapatma

Bir gönderi için beğenileri kapatma özelliği açıldı.

İnstagram beğeni kapatma uygulaması için tıkla

Bir gönderi için beğenileri kapatmak istiyorsanız, 

1. Beğeni sayısını gizlemek istediğiniz gönderinin tam üstündeki üç noktaya basın.

2. Açılan menü Sayfasından “Beğenme Sayısını Gizle” seçeneğine tıklayarak artık gönderinizin beğeni sayı ve kişileri gizlenmiş olucak.

3. Artık diğer kişiler o gönderiye kaç beğeni geldiğini göremeyecek.

İnstagram görüldü atmadan nasıl mesaj okunur? Haberi için tıkla

Eğer başka kullanıcıların beğeni sayısını kapatmak isterseniz bu işlemi de kolaylıkla hesabınızın ayarlar kısmından, gizlilik penceresi üzerinden gizleyebilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir