Poppy Playtime Chapter 2 Apk 2022 İndirme

 Son dönemde piyasada birçok korku oyunu oyun severlerin gözdesi olmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi ve en beğenilenlerden olan Poppy Playtime Chapter 2 Apk son dönemdeki en iyi korku oyunlarından birisidir. 

Oyuna giriş yaptığınız anda sizi çıkılması güç ve heyecanlı maceralara taşıyacak çeşitli bulmacaları çözerek türlü türlü lokasyonlardan kurtulmanız gerekecek ve bunları yaparken hem eğlencenin doruklarına tırmanacaksınız hem de adrenalin patlaması yaşayıp korkularınızla yüzleşeceksiniz.

 Poppy Playtime Chapter 2 apk

Herhangi bir ücret ödemeden indirip oynayabileceğiniz Poppy Playtime Chapter 2 Son Sürüm Apk arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çoklu oyun versiyonları da mevcuttur. Oyunda uzadıkça uzayan ellerinizle garip yerlere ulaşabilir ve yeni konumların kapısını açabilirsiniz. Oyundaki fabrika çalışanlarından kurtulmanın ve onlara yakalanmamanın yollarını ararken adrenalinin doruklarına ulaşacaksınız. Onlardan kaçarken farklı mekanlarda farklı işler yapıp farklı bulmacalar çözeceksiniz.

 Poppy Playtime Chapter 2 / son sürüm

Oyunda fabrikadan kurtulmaya çalışırken farklı küçük tarzda oyunları arkadaşlarınızla fikir alışverişinde bulunarak çözebilir ve sonuca varabilirsiniz. Poopy Playtime Chapter 2 oyununun bir başka özelliği de sizi içine çekerken aynı zamanda arkadaşlarınızla beraber de oynayıp sonuca eğlenceli ve heyecanlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Fabrikanın içinde gizem ve korku içinde koşarken arkadaşlarınızla konuşarak fabrikadan kurtulma yollarını onlarla birlikte ararsınız.

 Poppy Playtime Chapter 2 sınırsız indir

Son dönemdeki korku oyunlarının en popülerlerinden biri olan bu çevrimiçi ve çok oyunculu oyun size çok zevk verecek. Poppy playtime chapter 2 sınırsız çok basit oynama imkanları sunmanın yanı sıra ayarlarıyla da hiç kafa yormuyor. Oyunda gezinirken parmaklarınız hiç yorulmayacak ve oyunda 3 çeşit oyun modu vardır.

Poppy Playtime Chapter 2 apk son sürüm indir

 Gizli oyun modları da olan oyun da sizi değişik sır dolu kapıların ardına götürecek. 3 boyutlu harika grafiklerin de bulunduğu odada değişik odalar ve bu odalardan kurtulmak için farklı çözüm yolları da mevcuttur. 

Oyun içinde size verilen bu görevleri tamamlayarak diğer görevin kapısını açabilir ve bilinmez bir yolculuğa doğru heyecanlı bir oyun deneyimi yaşarken arkadaşlarınızla da sınırsız eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir