PUBG MOBILE: Aftermath İndir 2022

PUBG MOBILE: Aftermath Hakkında: Cep Telefonunda Ücretsiz Epik Battle Royale.  Resmi PLAYER UNKNOWN’S BATTLEGROUNDS özel biçimde akıllı mobil cep telefonları için hayata geçirilmiştir. Maç içerisindeki inanılmaz çatışmalar, bitmek bilmeyen zaferler. Dünyanın her tarafından 900 milyondan fazla oyuncu. EPİK BATTLE ROYALE OYUNU EPİK BATTLE ROYALE OYUNU İndirme arşivi. PUBG MOBILE’da muhteşem sıraya çıkar ve her ateş ettiğinde oyunun verdiği özgürlüğün tadını çıkar. PUBG MOBILE öz bir mobil battle royale oyunudur ve akıllı cihaz nişancılarının en harikasıdır. 

PUBG MOBILE: Aftermath DURMADAN, HER YERDE BEDAVA OYNA. PUBG MOBILE’ı yeni bir ruh haliyle oyna! Hayal edilebilen en akıcı deneyimle ateş et ve çatışmalara gir. Tamamen ücretsiz!  SÜPER OYUN İÇİ ÇATIŞMALAR, 10 DAKİKALIK ZAFERLER Silahlarını hazırla ve PUBG MOBILE’ın çatışma eşleştirme sisteminin çağrısına UYAN.  EPİK YENİ MODLAR ARCANE iş birliği devam eder! Hemen oyundaki Ayna Adasına gir, ARCANE kahramanlarına karakterini dönüştür, yeni becerilerin ve taktik ögelerin kilidini hemen aç ve tüm aktif haritalarda: Erangel, Livik ve Sanhok’ta yoğun savaşlar yap! Daha önce hiç tatmadığın savaş ZEVKİNİ tad! 

Kocaman HARİTALAR, DAHA FAZLA SAVAŞ PUBG MOBILE, heyecan tutkunlarına heyecan fırtınası yaşatmak ve her haritada birbirinden yeni hayatta kalma mücadelesi sunmak amacıyla bir sürü yeni seçeneğe sahiptir. Arkadaşlarını göreve çağır ve birlikte yeni modları oynamaya başlayın! kafana göre her yere ateş et! ÖZELLİKLE SON DERECE AKILLI YENİ TELEFONLAR İÇİN PİYASAYA SÜRÜLDÜ Kişiselleştirilebilir oyun içi kontrollerin yanında eğitim modları ve arkadaşlarla sohbet özellikleri eklenmiştir. Şuan ki cep mobil cihazların en sürdürülebilir kontrolleri ve en gerçekçi silahları hiç vakit kaybına uğramadan dene.

Buraya tıklayarak indirebilirsiniz


Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir