Apex Legend Mobile Son Sürüm Apk ücretsiz İndirme

 Sürükleyici Apex Legends Apk evreninde yer alan Apex Legends Mobile, Efsanevi karakter tabanlı oyun, sınıfının en iyisi manga savaşları ve oyunun en iyilerden biri olarak yerini sağlamlaştıran hızlı tempolu dövüş özelliklerine sahip stratejik bir battle royale shooter oyunudur. Atıcılar, hepsi bir mobil pakette. 

Apex Legend Apk Son Sürüm Nedir?

 

 

 Oyuncular, diğer mobil oyuncularla rekabet etmek için iki arkadaşıyla güçlerini birleştirebilir, her bir Efsanenin benzersiz becerilerini takım rollerinde ustalaşmak, oyunlarda sinerji oluşturmak ve Apex Legends mobil Apk hükmetmek için birleştirir. 

 Egzotik silahlar, ekipman ve taktik yeteneklerden oluşan bir cephanelik donatın- SMG, Saldırı Tüfeği, LMG’yi bulun , Pompalı tüfek, oyun tarzınıza uyacak şekilde! Apex Legends arenasında hızlı tempolu stratejik seçimler çok önemlidir. Oyunun mobil versiyonuna özel karakterlerin Apex Legend sınırsız apk sıra sevilen Efsanelerden oluşan bir kadro arasından seçim yapın Her karakterde ustalaşarak benzersiz yeteneklere ve kişiliklere sahip olun.

Apex Legend Mobile Sınırsız Para Mod APK 

 

 

 Bir dizi oyun stiline uyan efsane Takım tabanlı Çok Oyunculu Kahraman Nişancı 

– Rekabetçi PvP takım oyunlarında diğer iki oyuncuyla takım kurun

– Her takım arkadaşının benzersiz beceri setini birleştirerek efsanevi mangalar oluşturun 

– Stratejik kombinasyonlar ve gelişen taktiklerle çok oyunculu takım oyunu 

– Savaş alanına hakim olun!

Destansı battle royale oyunlarında Yüksek Oktanlı Rekabet

– Hızlı tempolu yenilikçi PvP FPS & arkadaşlarınızla ve oyuncularla güçlerinizi birleştirin TPS kahraman nişancı savaş oyunu – Akışkan hareket ve silah sesi.

Apex Legend Her Şey Sınırsız Nasıl İndirilir?

 

 

– Mobil battle royale eğlencesini güçlendiren heyecan verici aksiyon 

– Kökleri Sürükleyici ve Sürekli Gelişen Apex Legends Evreninde 

– Öngörülemeyen koşullar ve zorluklar 

– Oyuncuların becerilerini test etmek için sürekli olarak Yeni Efsaneler tanıtılır Mobil İlk Uyarlamalar & Yenilikler 

– Mobil cihazlarda bağımsız bir Apex Legends başlığı 

– Optimize edilmiş kullanıcı arayüzü ve mobil cihazlar için özel olarak oluşturulmuş kontroller – Yalnızca mobil cihazlara özel içerik ve oyun modları 

– Yeni Efsaneler, haritalar, oyun, modlar, ilerleme ve canlı etkinlikler.

Apex Legend Mobile Son Sürüm Apk Ücretsiz İndirme

 

 

 Bugün indirin ve bir Apex olun Legend!Kayıt, Apex Legends Mobile her şey sınırsız versiyonuna erişimi garanti etmez. Yayın Öncesi Geri Bildirim Sözleşmesi’nin kabul edilmesini gerektirir. Yaş kısıtlamaları geçerlidir. 

Apex Legend sınırsız para modunu tıkla ücretsiz indir.

Oynanış ilerlemesi, başarılar, karakterler, Sınırlı bölge lansmanında elde edilen karakter verileri ve/veya diğer değer veya durum göstergeleri Dünya çapında lansmana aktarılmayacaktır.

 Apex Legends Mobile 2022 Apk sınırlı bölge ön yayın yazılımıdır, hatalar/kusurlar içerebilir ve herhangi bir açık veya zımni garanti olmaksızın “olduğu gibi” sağlanır. Bu uygulama: EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir. Kalıcı bir İnternet bağlantısı gerektirir (ağ ücretleri geçerli olabilir). 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir