Gangstar New Orleans Sınırsız Para 2022 Güncel Apk

 Gangstar New Orleans MOD APK sınırsız para ve elmas modunu mu aramıştınız? Tam da size göre bir yere denk geldiğinizi söyleyebilirim. 

Gangstar New Orleans APK, bir GTA San Andreas’ın en saf tarzında eğleneceğimiz bir aksiyon ve açık dünya video oyunudur.

Gangstar New Orleans Apk 2022

 Gameloft, görevleri tamamlamak, yüzlerce düşman ve karşıt tarafla yüzleşmek, hareket eden her şeye ateş etmek, evler ve diğer nesneleri inşa etmek veya satın almak için para almak, karakterinizi beğeninize göre kişiselleştirmek, tüm şehrin en bilinen suçlusu olmak, bu Sandbox’ın keyfini çıkarıyor.

Gangstar New Orleans her şey sınırsız versiyonunda dikkat çekici bir nokta, muazzam boyutudur, çünkü tüm ayrıntılardan ve yapabileceğiniz şeylerden sıkılmadan büyük haritanızı keşfetmek için saatler harcayabilirsiniz, 3D grafiklerin yanı sıra oynanabilirlik ve sınırsız ses efektleri kıskanılacak bir şey yok. onları büyük masaüstü bayilerine. Gangstar New Orleans’ı denemek için neyi bekliyorsunuz?

Gangstar New Orleans Her Şey Sınırsız 2022

Açık dünyanın aksiyon oyunlarının referansı bu kez büyüleyici Gangstar New Orleans Apk 2022 şehrinde geri dönüyor. Yüzlerce araç, benzeri görülmemiş bir cephanelik, patlayıcı eylem ve bu devasa şehri keşfetme özgürlüğü ile gerçek bir gangster olmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahipsiniz .

Gangstar New Orleans Mod APK, Grand Theft Auto’ya çok benzeyen bir oyundur ve GTA hayranları arasında oldukça popülerdir. Oyunda heyecan verici arsalar ve tamamlanması gereken çok sayıda görev var, bu da oyuncuların oynarken sıkılmaması anlamına geliyor.

Gangstar New Orleans Apk son sürüm, kapağa dayalı bir silah oyunu sistemine sahip uygun fiyatlı bir macera oyunudur. Oyun ortamında yürüyebilir veya araba kullanabilirsiniz. Ancak, tüm dünyadan Statik ve tenha görevler.

Gangstar New Orleans Son Sürüm Sınırsız Para

Oyuna iki tür görev dahildir: anlatı hedefleri ve çim görevler. Birincisi, adından da anlaşılacağı gibi, birincil hikayeyi ilerletmek için kullanılır. Bu nedenle, anlatının tam içeriği tipik olarak, oyunun hazine kutularına benzeyen Spirit Jars’ı ödemenizi ister.

Hedeflerin dışında, oyuncular New Orleans’ın açık alanında dolaşabilir veya yaklaşık 50 erişilebilir arabadan birini kullanabilir. Bu nedenle, şehirde, çoğu oyuncu faaliyetlerine tepki veren oyuncu olmayan karakterler (NPC’ler) bulunur. Gangstar New Orleans güncel apk oyununda oyuncu, insanları öldürebilir ve araçlarını alabilir, ancak bu, oyuncunun istenen puanını artırır.

Ayrıca, bir aracı yok ederken iki kişiyi öldürmek için bir yıldız puanı alırsınız; üç yıldızlı bir menzil elde edersiniz. Oyuncu polisten kurtulmayı başarırsa, bir zaman hakemi geri saymaya başlar. Zamanlayıcı bittiğinde, oyuncu devam edebilir.

Gangstar New Orleans Her şey Sınırsız Yeni Sürüm

Sıkıldıysan oyun harika. Uygulama insanlar arasında o kadar popüler ki 10 milyon kez indirildi. İndirdiğinize pişman olmayacaksınız ve kesinlikle bağımlısı olduğunuz bir oyun.

Bu nedenle bu oyunda Mafya patronu olarak çeşitli görevleri yerine getirmelisiniz; polisle ve rakiplerinizle savaşmalısınız. Bu nedenle bu oyunda mutlaka yerleri gezerek gelir elde etmelisiniz. Gangstar New Orleans sınırsız para mod çeşitli pahalı araçları çalmalı ve birçok ünlü yerde hırsızlık yapmalısın.

Hatta rakip çeteler ve polislerle çeşitli çekimlerde yer alabilirsiniz. Ancak, her gangsterin istediği olağanüstü ekipmanı satın alarak kazanabilirsiniz.

Gangstar New Orleans Her Şey Sınırsız Nasıl İndirilir?

 Böyle bir işle uğraşmak herkesin yeteneğinin üzerindedir. Bu nedenle Gangstar New Orleans sınırsız para, orijinal grupla bir şeyler bir araya getirme şansı sunuyor. Bu nedenle muhalif çetelerin otoriteyi ellerinden alıp ciddiyetle reddetmeyecekleri açıktır.

Gangstar New Orleans gibi oyunlar hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 Kaybettikten sonra bile, boş boş oturmazlar ve defnelerine yaslanana kadar etkilerini geri kazanmaya çalışmazlar. Bu tür bir proje için oyun kurallıdır.

Buradan Gangstar New Orleans MOD APK’nın son sürümünü indirebilirsiniz.

Oyun haritasında ücretsiz hareketlilik, çok çeşitli ev işleri, atış ve araç kovalama – muhteşem ortamdaki tüm aktivitelerin tipik olarak tamamlanması. Böylece, şehrin sokaklarında büyük keşif görevleri veya kargaşa arasında geniş bir silah cephaneliği kullanılıyor. Göze hoş gelen grafikler. Çizgi romanlar yeni ve moda görünüyor. Harika görselleri orijinal fon müziği ve eğlenceli bir film müziği ile tamamlayacak müzik.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir