Hay Day Pop Özellikleri! Hay Day Pop Apk 2022 Son Sürüm

 Çeşitli oyunları mobil olarak oynama imkânına erişebildiğimiz aplikasyonlar sayesinde her geçen gün yeni bir oyun viral olarak gündeme geliyor. Hemen herkesin elinin altında olan telefonlara rahatlıkla indirebildiği bu oyunlar zaman zaman kullanıcı isteklerine bağlı olarak geliştiriliyor ya da yeni bir sürümü ile tekrar piyasaya sunuluyor. 

 Bu yeni sürümler bazen ilk çıkış yapan sürümleri kadar tutmuyor ya da beklentiyi karşılamıyor. İşte böyle durumlarda sunucular kapatılarak oyunların indirilmesine son veriliyor.  

Son zamanlarda aynı bu durumu yaşayan Hay Day Pop nedir? Nasıl bir oyundur? Hay Day Pop apk, Hay Day Pop özellikleri ve daha fazlasının cevabı bu içerikte mevcut.

Hay Day Pop Nedir?

 Hay Day oyununun devamı olarak görülen Hay Day Pop esasında içerik olarak Hay Day ile büyük benzerlik gösterse de oyunun ilerleyişi bakımından büyük bir farka sahiptir. Hay Day günlük bir çiftlik oyunudur ve çeşitli çiftlik işleri belli bir sırayla yapılır. 

 Oyunda çiftliğin geliştirilmesi tamamen kullanıcının tamamladığı görevlere bağlı iken Hay Day Pop’ta durum böyle değildir.

Hay Day Sınırsız apk yazımızı okuyabilirsiniz.

 Hay Day Pop da günlük çiftlik oyunudur fakat buradaki ilerleme görevlerin tamamlanması ile değil oyunun içeriğine ait olan bulmacaların(puzzle) çözülmesi ile gerçekleşir. 

 Hay Day de olduğu gibi geliştirici firması Supercell’dir. Firma aynı zamanda oyunun yayımcısıdır. 2020 yılında çıkış yapmıştır fakat Hay Day kadar ses getirmediği için kısa sürede sunucularının kapatılmasına karar verilmiştir.

 Tüm bunlara rağmen birçok ülkede bilinen bir oyun haline gelmeyi başarmıştır. Oynandığı başlıca ülkeler arasında Finlandiya, Norveç ve Kanada vardır.

HAY DAY POP APK OYUN İÇERİĞİ

 Çoğu çiftlik oyununun içeriğine bazı açılardan benzer özellikler gösteren Hay Day Pop, oynanış biçimi söz konusu olduğunda yapbozlara bağlı bir ilerleyiş gösterir. Kullanıcı oyunun içeriği ile bağlantılı olarak kendi çiftliğini oluşturur.

 Her şeyi yaparken ihtiyaçları doğrultusunda yine oyunun kendisinin sunduğu nesnelere sahip olması gerekir. Bu nesnelere sorunsuz bir şekilde sahip olabilmesi içinse tamamlaması gereken çok fazla yapboz vardır.

 Tüm bunların dışında bakılması gereken çiftlik hayvanları ve üretilmesi gereken doğal çiftlik ürünleri oyunun bir parçasıdır. Oyun tüm bunları birleştirerek kullanıcıya keyifli vakit geçirtmeyi amaçlamıştır.

Hay Day Pop Apk 2022

 Hay Day Pop sınırlı sayıda ülkeye erişimi sağlanmış günlük bir çiftlik oyunu olarak yavaş yavaş tanınmaya ve daha fazla ülkede yayılmaya başlamıştı.

 Fakat oyunun yapımcısı olan Supercell Hay Day Pop’un hem kendi standartlarının hem de Supercell kullanıcılarının standartlarının altında kaldığını ifade ederek sunucuları kapatacağını duyurdu.

SimCity Buildt her şey sınırsız versiyonunu okuyabilirsiniz.

 Oyun üzerinde finansal işlemler yapmış kullanıcıların haklarının gözetileceği ve diğer Supercell oyunlarında dilerlerse yaptıkları işlemleri kullanabileceklerinin teminatı verildi. Son bir güncellemenin ardından tüm sunucular 1 Şubat 2021 tarihinde tamamen kapatıldı.

 Supercell, buna benzer bir işlemi çok daha öncede yine standartlarının altında kaldığını düşündüğü oyunlarına uygulayarak sunucuları kapatmıştı.

Hay Day Pop Son Sürüm Özellikleri

 Hay Day Pop oyunun kaldırılması üzerine oyunu severek kullananlar için alternatif uygulama indirme siteleri Hay Day Pop Apk dosyalarını yayımlamaya başladı. Uygulamanın birebir özelliklerini karşılayan APK dosyalarının büyük bir hızla indirildiği gözlemlendi.

Hay Day Pop APK Nedir?

 Android Package Kit kelimelerinin kısaltması olarak karşımıza çıkan APK, android uygulamalarını alternatif seçeneklerle dağıtmak ve yüklemek için sıkça tercih edilerek kullanılan dosya formatıdır.

APK dosyası cihaza yüklenmek istenen uygulama ile ilgili gerekli tüm materyalleri barındıran bir pakettir. Ne olduğu fark etmeyen herhangi bir APK dosyasını cihaza kopyalayıp yüklemek mümkün. Bu işleme “sideloading” denir.

Hay Day Pop APK Dosyalarının Kurulumu

 Cihaza Play Store hizmetlerinden yüklenen uygulama ile birlikte o uygulamaya ait olan APK dosyası direkt olarak indirilir. Fakat bu indirilen APK dosyasının kullanılabilir olduğu anlamına gelmez. 

Hay Day Pop Apk indirin

 APK dosyasına gerçek manada sahip olabilmek için Play Store’da uygulanabilecek çeşitli yöntemler mevcuttur. İsteğe bağlı olarak başvurulacak bu yöntemler haricinde alternatif indirme sitelerinin de APK dosyalarına sahip olabilmek için kullanılabileceği söz konusudur. Kullanıcılar alternatif indirme sitelerini sıklıkla tercih etmektedir.

 Sıklıkla tercih edilmelerinin sebepleri arasında kurulumu hızlandırmaları ve işlemin kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaları bulunur. Güvenlik ele alındığında ise alternatif indirme sitelerinin tamamen güvenli olduğunu söyleyebilmek mümkün değildir.

HAY DAY POP APK 2022 ÖZELLİKLERİ

 Hay Day Pop APK 2022 dosyasının özellikleri incelendiğinde uygulamanın normal boyutu ve normal özellikleri arasında büyük farklar olmadığı görülür. 137 mb’lık bir alan kaplayan uygulama APK dosyası sayesinde hala rahatlıkla indirilebilir pozisyonda.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir