Telefon Numarası Olmadan WhatsApp Nasıl Kullanılır?

 Telefon Numarası Olmadan Whatsapp Nasıl Kullanılır? 

Günümüzde milyonlarca aktif kullanıcısı olan sohbet etme ve mesajlaşma platformu WhatsApp uygulamasını telefon numarası veya SIM kart olmadan kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? 

 Bu yazıda, Android telefonunuzda PC’nizde ve hatta SIM kartı olmayan cep telefonunuzda bile bu son derece popüler mesajlaşma sistemini kullanmanın denenmiş ve test edilmiş bir yöntemini öğreneceksiniz. Peki telefon numarası olmadan whatsapp nasıl kullanılır? 

WhatsApp’ı Telefon Numarası Olmadan Kullanma 

Birazdan bahsedeceğimiz yönteme geçmeden önce, WhatsApp uygulamasını telefon numarası ve SIM kartı olmadan kullanmak için aşağıdaki ön koşulları yerine getirmeniz gerekir. 

Öneri: Whatsapp Aero Nasıl İndirilir oku.

Henüz yapmadıysanız WhatsApp’ı tabletinize, telefonunuza veya PC’nize indirin. 

Cihazınıza WhatsApp’ı zaten yüklediyseniz, WhatsApp’ı henüz doğrulayıp doğrulamadığınızı kontrol edin. 

Eğer WhatsApp’ı zaten doğrulamış ve aktif hale getirmişseniz, uygulamayı cihazınızdan silin ve tekrar yükleyerek mevcut numaranızı WhatsApp’tan kaldırın. 

Bu adımları izledikten ve uyguladıktan sonra telefon numarası olmadan whatsapp kullanma işlemi için yöntemimizi uygulamaya geçebiliriz. 

WhatsApp’ı Doğrulamak için TextNow’u kullanın

İlk olarak telefonunuza TextNow adlı bir mesajlaşma uygulamasını indirmelisiniz. Bu mesajlaşma uygulaması size WhatsApp platformunu aktif olarak kullanmanız ve Whatsapp profilinizi doğrulamanız için kullanabileceğiniz, sadece size özel olan herhangi bir telefon numarası sunar. 

Textnow’u Cihazınıza İndirin 

TextNow uygulamasını cihazınıza indirin. WhatsApp’ı PC’de kullanmaya çalışıyorsanız, Android öykünücünüzü açmanız ve içinde TextNow’u aramanız gerekir. 

TextNow uygulamasını açın ve Numaranızı Not Edin 

TextNow uygulaması telefonunuza veya bilgisayarınıza indirildikten hemen sonra gerekli olan kurulum işlemlerini hızlıca tamamlayın. Ardından uygulamanın size verdiği numarayı not edin. 

Numaranızı not etmeyi unuttuysanız veya TextNow numaranızı göstermediyse aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. 

Android: Android telefonunuzda uygulamayı açın, ardından cihazınızın sol üst köşesinde yer alan üç şeritli butona basın. Telefon numaranız karşınıza çıkacaktır. 

Onay servisine göz at.

iPhone: iPhone, iPod veya iPad’inizin sol üst köşesinde bulunan üç şeritli butona basın. Butona tıkladığınızda telefon numaranızı görüyor olmalısınız. 

Windows Phone: Uygulama açıldığında Kişiler sekmesine gidin. Bu sayede telefon numaranıza ulaşabilir ve not edebilirsiniz. 

Telefon Numarası Olmadan WhatsApp Kullanma Uygulaması

Uygulamanın sizlere verdiği numarayı not aldıktan hemen sonra, WhatsApp uygulamasını açın. WhatsApp’ın hüküm ve koşullarını kabul ettikten sonra sizden telefon numarası girmeniz istenecektir.

Textnow göz at.

 Bu işlem sırasında ülkenizi seçin ve TextNow’dan aldığınız numarayı girin. Bu sayede doğrulama işlemini gerçekleştirebilir ve Whatsapp uygulamasını telefon numarası olmadan kullanabilirsiniz. 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir