2022 En Son Sürüm sscar Apk İndir

 Sscar apk son dönemlerde popüler olan uygulamalardan birisi. Günümüzün birçoğunu sosyal medyada geçiyoruz. Aracı olanları ve bu kişileri ilgilendiren bir uygulama olan sscar, araçları olan kişilerin sosyal bir ortamıdır. Oldukça fazla özelliğe sahip olan bu uygulama gerçekten çok faydalı ve aracı olan herkesin yüklemesini öneriyorum.

Sscar uygulamasını indirmek için bir sürü nedeniniz var. Aracınızın başında olmadan çevrenizdeki durumlardan haberdar olabilirsiniz. Bunlara ek olarak başkalarının aracı ile ilgili yaşadığınız sorunları paylaşabilir ve bu kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz.

Mesela yanlış yere park eden bir aracın sahibine ulaşarak bu durumu düzelttirebilirsiniz. Aynı zamanda çok beğendiğiniz bir arabanın satılık olup olmadığını öğrenmek için plakasını taratmanız yeterli. Sahibiyle hemen iletişime geçebilirsiniz. Aracı olan kişilerin sosyalleşmesi ve birbirlerinin bilgilenmesini sağlayan sscar apk uygulamasını hemen indirerek ücretsiz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Uygulamanın resmi açıklamasını aşağıda paylaştım…

Aracımızın her zaman başında değiliz, yada bizim fark etmediğimiz durumlar olabilir, biri aracınıza vurup kaçabilir veya camınızı açık bırakmış olabilirsiniz. Aracınızı bu durumlardan korumak ve haberdar olabilmek için ssCar burada!

Gördüğün bir aracı beğendin “Satılık mı acaba?” diye kendine soruyorsan çözüm burada! Aracın plakasını tarat, hemen satılık ilanına git veya sahibine özelden ulaş.


Bir araç yaya geçidine mi park etmiş?

Arkanızdaki park halindeki araç yüzünden aracınızı çıkaramıyor musunuz?

Bir aracın kaputuna kedi mi sıkışmış?

Trafikte tehlike arz eden bir sürücü mü var?


Trafikte, yolda, otoparkta araçların sahiplerine ulaşmak artık çok kolay!

Hemen aramıza katılın, trafiği sosyalleştirin!”


SScar APK Nasıl İndirebilirim?Uygulamanın apk sürümünü indirmek oldukça basit. Hemen aşağıda sizler için bir link bıraktım. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz. İOS cihazı oalnlar mağazalarından uygulamayı indirebilir. İOS cihazlarda APK vb. türevler yüklenemediği için mağazadan indirilmesi gerekiyor. 


SSCAR apk indir 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir