Dream League Soccer 2022 Para Hilesi APK İndir

Muhteşem bir futbol oyununa ne dersin? Üstelik sınırsız para ile oynayarak çok kısa zamanda muhteşem ve hayalini kurduğun futbol takımını kurabilirsin. Bunun için hemen dream league soccer 2022 para hilesi apk indir.

Erkeklerin telefonda oynamaktan en çok zevk aldığı oyunlardan birisi futbol oyunlarıdır. Apk olarak binlerce oyun olsa da son zamanlarda en popüleri Dream League Soccer 2022’dir. Bu oyun muhteşem görseller ve kaliteli grafikler içerir. Bu nedenle çok fazla indirilme sayısına sahip. Ancak siz Apk versiyonunu indirerek sınırsız para ile oyuna başlayabilirsiniz. Buda kısa zamanda herkesi yenebilecek en iyi takımı kurmanızı sağlar.

Dream League Soccer 2022 Hakkında Neler Söyleniyor

Oyunu indirmekte kararsızsanız bazı oyuncuların bu oyun hakkında neler söylediğini duymak isteyebilirsiniz. Bazı yorumları aşağıda paylaştım…

“Oyun çok iyi fakat arda hata olabiliyor mesela girdiğimiz maçlarda çimenler sim siyah olabiliyor kaleciler arada durduk yere topa kayıyorlar ve korner oluyor vb. Bir başka kötü yanı ise para kazanmak.Oyunda para kazanmak çok zor onun dışında daha yoktur(Tahminim).”

“Uzun zamandır severek oynuyorum fakat bazi eksikleri var şunlar eklenirse daha iyi olur. 1: Turkiye Süperlig eklenmeli ve turk futbolcu sayısı çoğaltılmalı. 2: grafikler ve taraftarların görünümü iyilestirilmeli. 3: stadyum özellestirme ve Türkçe spiker eklenmeli”

“Oyun gayet güzel ben neredeyse 3 yıldır oynuyorum 2 yıldızı nedense grafiklerin bir anda değiştiği için verdim çünkü önceden oynarken grafikler gayet iyidi ama girdiğim maçtan sonra grafik inanılmaz derecede kötüleşti yani oyuncuların isimleri ve numaraları bile gözükmüyor çok sinirimi bozdu lütfen bu olay ile ilginenin ve sizden bir şey istiyorum oyuncuyu serbest bıraktığımızda verdiğimiz para veya elması dls 2016 gibi geri verilirse daha iyi olur teşekkürler bu olay ile ilginenin”

“Oyunu uzun zamandır oynuyorum. Fakat oyun son zamanlar da sıklıkla sorun çıkarıyor. Saha siyaha bürünüyor ve hiçbir şey belli olmuyor düzeltilmez ise oyunu kaldırmak durumunda kalacağım.”

Dream League Soccer 2022 Özellikleri

Dream league soccer 2022 para hilesi apk indir versiyonunu indirdiğinizde normal oyunun bütün özelliklerine sahip olacaksınız. Oyunun özelliklerini aşağıda listeledim.

  • 4000’den fazla lisanslı oyuncu
  • Toplamda 8 küme ve 10’dan fazla kupa
  • Oyuncuları geliştirmek için imkanlar
  • Benzersiz hareketler, çalımlar ve topa vuruşlar
  • Sağlık, eğitim ve geliştirici birçok tesis kurma imkanları
  • Yetenekli ve güçlü oyuncu satın alma

Sadece başlıca özellikleri yukarıda listeledim. Oyun içerisinde çok fazla özellik ve imkanlar yer alıyor. Oyunu hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir