Hay Day 2022 Son Sürüm Apk Hay Day Sistem Gereksinimleri

 

Oyun severlerin gözdesi, çiftlik oyunlarından biri olan Hay Day oyununun üst versiyonunu indirmeyi anlatacağız. Bununla kalmayıp Hay Day sistem gereksinimleri hakkında sizleri bilgilendirmeyi esirgemeyeceğiz.

 Sizin de Hay Day Apk 2022 çiftlik oyunlarına ilginiz var ise bu yazımız işinize yarayacaktır. Sınırsız olmayan para ile oynamaktan sıkıldıysanız sizin için güzel haberlerimiz var… 122 ülkede oynanan bu oyun Supercell firmasına aittir.

 Oynanması kesinlikle ücretsiz olan en güzel çiftlik mobil oyunlarından biridir. Hay Day apk, Hay Day hile apk gibi araştırmalarınız var ise doğru yere geldiniz

Hay Day Özellikleri ve Sistem Gereksinimleri

 Oyundaki asıl amaç kendi çiftliğinizi kurup bu çiftliğinize emek vererek tıpkı gerçekmiş gibi özenle ekip biçmektir. Burada düzen, para, elmas veya benzeri sizi üstlere taşıyacak araçlar ve hatta stratejiniz ile oyunda kesinlikle iyi seviyeye geleceksiniz. 

Buradan Hay Day Son Sürüm Yazımıza Göz atabilirsiniz.

 İlk giriş yapıp başladığınızda eğitici diyaloglar ile dakikalar içinde oyunu oynayabilecek kadar iyi bir seviyeye taşınıyorsunuz. Ayrıca Hay Day ‘in sonu yoktur. Sadece seviye atlama vardır.

 Kısaca hala oynamadıysanız bunun sürekli bir oyun olacağını bilmenizi isteriz. Hay Day oyununun özelliklerinden biride; içerisinde çoğu oyunda olduğu gibi yapmanız gereken görevler vardır. Görevlerin tamamlanması ardından çeşitli ödüller verilmektedir. 

Sıklıkla görev tamamlamanız seviye atlamanızı kolaylaştıran en büyük etkendir. Bu nedenle görevlerinizi tamamlamaya özen gösterin.

Tıpkı köy hayatında olduğu gibi burada da tavuklardan alınan yumurtalar ekilenleri biçme satma gibi birçok eylem bulunmakta. Aslında oyundaki ana tema da budur.

Buradan çok başarı almış; Simcity buildt hile apk yazımıza ulaşabilirsiniz.

Örneğin beslenmesi gerekilen tavuklar, iyi bir tarla düzeni ve ürünleri satma oyunda gelişmenizi etkileyen şeylerden sadece birkaçıdır. Gerçek hayatta olduğu gibi burada da zincirleme bir döngü vardır. Tarlayı biçip elde edilen buğdayla un yapılmakta un ile de ekmek yapılmaktadır.

Hay Day Oyunu İndirme ! Üst Düzey Halini İndirmek Mümkün Mü?

 Oyunun üst düzey hali normal oynadığınız Hay Day ‘den çok daha farklıdır. Aşağıdan bu anlatılan modu cihazınıza indirebilirsiniz. Her şey sınırsızdır bu önereceğimiz son versiyonda

Hay Day Son Sürüm apk hakkında bilgi al. Tıkla

Hay Day sınırsız, her cihazda çalışmamaktadır geri dönüşlere baktığımızda kullanıcıların %97 sinde başarılı geri kalanında ise başarısız sonuç verdiği kanısı doğrudur. 

 Hay Day oyununun üst düzey, sınırsız para ve elmas versiyonunu, cihazınıza

  indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

En güvenli ve virüssüz şekilde devam edeceksiniz. Sonuç olarak Hay Day oyunu sürekli süren ve sonu olmayan bir oyun olduğu için küçük yaştaki oyuncuların ebeveynleri, bazen onları bu konuda uyarmaları gerektiğini bilmeliler. Bunu dikkate alınız ihmal etmeyiniz lütfen. 

Similar Posts

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir