İnstagram isim değiştirme – 2023 Yeni Yöntem

İnstagram isim değiştirme son dönemlerde belki de en çok araştırılan popüler konulardan birisi. İlk zamanlar bir hevesle veya farklı isimler ile instagram hesapları açabiliyoruz. Bunu bende birçok kere yaptım. Sonradan hesabımı kullanmaya devam ettikçe isimden sıkılıyorum veya isim artık tuhaf gelmeye başlıyor. Bu durumda instagram isim değiştirme yoluna gidiyorum ve hesabımı değiştirmeden güvenle sadece isim kısmını değiştirebiliyorum.

Dünyanın her yanından milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan, sosyal medya platformları arasında en popülerlerden olan instagram, son yıllarında koyduğu bir kuralla 14 günden önce isim değiştirme olanağını ortadan kaldırdı. Ayrıca birçok kullanıcı 2022 instagram 14 hatasıinstagram 14 günden önce isim nasıl değiştirilir veya instagram isim değiştirme gibi araştırmalarını sitemizden çözümü bulabilirler. Instagram kullanıcı adınızı 14 günden önce değiştirmek istiyor iseniz doğru yerdesiniz.

Instagram Hakkında Bilgi

Şuan instagram değerinin 100 milyar doların üzerinde olduğu tahmin ediliyor ve bununla kalmayıp 2017’de Instagram aktif günlük görüntülenme sayısı 200 Milyonu aşarak Snapchat’in günlük 161 Milyon olan günlük kullanıcı sayısını geride bıraktı. Instagram’ın en beğenilen fotoğrafı arka planı beyaz olan bir yumurta fotoğrafı oldu. 2018’de İnstagram’ın en çok beğenilen unvanına sahip kişi Kylie Jenner’ın oldu, sosyal medyada büyük bir ilgi toplayan bu fotoğraf aslında bir pazarlama stratejisiydi.

Instagramda 14 Gün Beklemeden Kullanıcı Adı Değiştirmek Mümkün Mü?

İnstagram isim değiştirme

Biraz bilgiden sonra konumuza dönelim. Normal instagram şartlarında 3. kez kullanıcı adı değiştirmek için 14 gün beklemeniz şarttır. Ayrıca sizler yeni kullanıcı adına geçtiğiniz zaman instagram eski kullanıcı adınızı saklı tutuyor ve istediğiniz zaman tekrar kullanabiliyorsunuz. 

Cihazınızın Android‘in yeni sürümü olması gerekiyor iOS için bu özelliği uygulamada olmayabilir

Tüm bunlar dışında instagram 14 gün beklemeden kullanıcı adı değiştirme 2022 şansına izin vermiyor. Peki instagram 14 kullanıcı adı değiştirme hatası nasıl kaldırılır veya beklemeden isim nasıl değiştirilir gibi sorularınızı ve çözümlerini makalemizde anlattık. 

Kullanıcı Adı: Instagram hesabınızın biografi kısmının üstünde bulunan kısımdır. Her hesabın sadece 1 kullanıcı adı olabilir ve kullanıcı adları 2 den fazla değiştirilemez. Normal şartlar dışında değiştirilemeyen kullanıcı adı nasıl değiştirilir? Mümkün müdür? Evet. Aslında bir yolu var. Bir uygulama sayesinde artık instagram’da 14 gün beklemeden isim değiştirme yapabileceksiniz.

ayarlar kısmından analizleri devre dışı bırakın ve sorun bildir bölümünden instagram yetkililerine durumu anlatın ve sorununuzu bildirin. Adım adım adım uygulayın. İnstagram Pro uygulamasını indirmeden sorun bildirmeniz işe yaramayacaktır.

İnstagram 14 Gün Beklemeden İsim Nasıl Değiştirilir ?

Videolu anlatımı izleyebilirsiniz veya maddeleri okuyabilirsiniz

İnstaPro uygulamasını aşağıda verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

  • Kullanıcı adını değiştirmek istediğiniz hesap ile giriş yapın.
  • Profilinizdeyken ekranı tutup sağdan sola doğru çekin, aşağıda ayarlar bölümü olacaktır. Onunun üstünde bulunan ‘InstaPro Settings’ Butonu olacaktır ona tıklayın.
  • Aşağıda ‘Service Settings’ butonuna basın.
  • Bastıktan sonra en üstteki ‘Disable analytics’ kutusunu işaretleyin 
  • Ardından geri gelin ve yardım bölümünü bulun tıklayın
  • Sonra sorun bildire basın ve instagramda 14 günden önce kullanıcı adınızı değiştirmek istediğinizi bildirin.

Instagram kullanıcı adınızı 14 günden önce değiştirmek istiyor iseniz doğru yerdesiniz.

Buraya tıklayarak Instagram 14 gün beklemeden isim değiştirme programını indirebilirsiniz.

Evet ! Artık instagramın analizlerini InstaPro apk Uygulaması sayesinde devre dışı bırakıp 14 günden önce kullanıcı adı değiştirme ihtimalinizi %500 artacaktır.

Similar Posts

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir