FIFA 22 MOD APK Mobil Son Sürüm Fifa

 Birçok hayranı olan popüler bir futbol oyunudur. Burada favori takımlarınızla oynamanın, arkadaşlarınıza meydan okumanın ve en son transferler ve güncellemelerle becerilerinizi sergilemenin keyfini çıkarabilirsiniz. 

 Yüksek kaliteli HD grafiklere ve HD grafiklere sahip PlayStation 5 kamerasına ek olarak. Ayrıca tüm şampiyonalarda, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde, 2022 FIFA Dünya Kupası’nda ve Avrupa Kupası’nda oynayacaksın.

Ve yeni içerikle dolu heyecan verici ve gerçekçi Master League mücadelelerinin tadını çıkarın. Ayrıca 2021/2022 sezonu için stadyumlar, ayakkabılar, toplar, kulüp formaları ve en son transferler, net sesli yorumlar ve inanılmaz gerçekçi bir futbol simülasyonu ile FIFA 22 MOD APK’da güncellendi. 

FIFA 22 Android APK MOD son sürüm 2022′yi indirmek için artık alttaki bağlantı üzerinden daha fazla ayrıntı ve diğer özellikleri ve tüm yeni özellikleri görebilirsiniz.

FIFA 22 Mobil MOD APK Özellikleri!

Modu tamamlayın. Ünlü FIFA serisinin en son sürümündeki birçok farklı iyileştirme, değişiklik ve yeni güncellemenin yanı sıra en son transferlerin keyfini çıkarın.

Tüm turnuvalar. Tüm yerel ve uluslararası şampiyonalar ve kupalar tüm kıtalarda açıktır.

2021/2022 sezonu için güncellendi. Bu harika sürümdeki en iyi geliştirmelerden biri. Tüm takımlar ve takımlar en son transferlere güncellenir.

Yeni takım. Tüm takımların yeni sezon formalarını kullanarak iyi eğlenceler. Ayakkabıları, topları, spor salonlarını ve daha fazlasını güncellemeye ek olarak.

PlayStation 5 kamera. Ayrıca, oyunun benzersiz ve gerçekçi PlayStation 5 kamerasıyla en iyi görüntü kalitesinin keyfini çıkarın ve tüm efektleri ve ayrıntıları görün.

HD grafikler. FIFA oyunlarının en dikkat çekici özelliklerinden biri, gerçek oyunun gerçek detaylarından alınan kalite ve netliktir.

FIFA 22 Mobil Apk İndirme Son versiyon

Çevrimdışı Oyunun önceki tüm sürümlerinde olduğu gibi, FIFA 22 Mobile Offline’ı her zamanki gibi internet olmadan oynayabilirsiniz. Oynamak için birden fazla yeni mod da vardır.

gerçek yüzler Her oyuncunun yüzünün, saç stilinin, hareketinin ve oyun stilinin tüm ince ve gerçek ayrıntılarını fark edebilirsiniz.

Buradan FIFA 22 Mobil apk modunu cihazınıza mükemmel hızda indirebilirsiniz.

2022 Dünya Kupası. FIFA 22 MOD APK’da Dünya Kupası’nın heyecanını ve ihtişamını yaşayın ve ekipman, müzik ve HD yorumlarıyla yeni unvanlar kazanmak için arkadaşlarınızla yarışın.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir